Księżna Kate niczym kopia księżnej Diany? Pod tym względem są niemalże jak klony

Styl wychowania dzieci księżnej Kate i księżnej Diany jest łudząco podobny. Jako mamy obydwie stawiają na ciepło i czułość. Księżna Kate ma także jasno określone plany wobec swoich dzieci. Chce powtórzyć to, czego sama doświadczyła jako dziecko.

Księżna Kate w marcu poinformowała, że choruje na nowotwór i musiała poddać się chemioterapii. W związku z jej stanem zdrowia zrezygnowała z pełnienia oficjalnych obowiązków w rodzinie królewskiej. Żona księcia Williama poinformowała, że w tym trudnym czasie złożyła dzieciom ważną obietnicę. - Jak możecie sobie wyobrazić, zajęło to trochę czasu. Najpierw musiałam dojść do siebie po operacji, a następnie zmierzyć się z wyjaśnieniem wszystkiego George'owi, Charlotte i Louisowi. Zapewniłam moje dzieci, że wszystko będzie dobrze. Powiem tak, jak powiedziałam im: czuję się dobrze i każdego dnia staję się silniejsza. Koncentruję się na rzeczach, które pomagają mi wyzdrowieć: na moim umyśle, ciele i duchu - poinformowała. Relacja księżnej Walii z jej dziećmi jest wyjątkowa. Jak donosi "Hello!", księżna Kate w wychowaniu swoich pociech wyznaje kilka ważnych zasad.

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. "Wzorowy". Ma jednak jedno "ale"

Księżna Kate w tej kwestii do złudzenia przypomina księżną Dianę. Chodzi o czułość

Jedną z najważniejszych zasad, którymi w wychowaniu księcia George'a, księcia Louis'a i księżniczki Charlotte kieruje się księżna Kate, jest czułość. Żona księcia Williama podobnie jak jego matka, księżna Diana, okazuje to za pomocą drobnych gestów. Dziennikarka magazynu "Hello!", która specjalizuje się w rodzinie królewskiej, stwierdziła, że styl wychowania dzieci przez księżną Kate do złudzenia przypomina to, jak księżna Diana traktowała swoich synów. Więcej zdjęć księżnej Kate znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Kiedy dzieci księżnej Kate były jeszcze małe, żona Williama bardzo często podnosiła je i przytulała. Wykonuje także wiele pocieszających gestów, takich jak głaskanie po włosach, czy delikatne poklepywanie po plecach. Podczas publicznych wystąpień z udziałem innych dzieci, często kuca, aby nawiązać z nimi kontakt. Dokładnie tak samo robiła księżna Diana

- stwierdziła Danielle Stacey.

 

Księżna Kate chce zapisać swoje dzieci do skautów. Ma ku temu ważny powód

Podobnie do księżnej Diany, księżnej Kate bardzo zależy, aby wprowadzić jak najwięcej normalności w życie jej dzieci. Żona księcia Williama stara się angażować całą trójkę w zajęcia pozalekcyjne, które rozwijają ich umiejętności interpersonalne. Wielokrotnie podkreślała, że chce, aby jej dzieci należały do skautów, co wpływa nie tylko na rozwój osobisty, ale także pomaga wnieść pozytywny wkład w społeczeństwo. Sama księżna Kate w dzieciństwie należała do zgrupowania. W 2019 roku wybrała się z wizytą do Essex, gdzie odwiedziła siedzibę skautów w Gilwell Park. Jak informuje magazyn "Hello!", księżna była zainteresowana umiejętnościami, jakie można nabyć, będąc członkiem skautów, których nie można nauczyć się w szkole. "Właśnie dlatego zależy jej, aby poza szkołą, jej dzieci dołączyły do skautów, aby zdobyły umiejętności, których nie nauczą się w domu" - twierdzi Danielle Stacey. Książę William i księżna Kare w wychowaniu księcia George'a, księcia Louis'a i księżniczki Charlotte kierują się określonymi zasadami. Więcej o ich stylu wychowania dowiecie się tutaj

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.