Książę William opublikował niecodzienny post. Pierwszy po diagnozie Kate, ale o innej kobiecie

Książę William zamieścił w mediach społecznościowych specjalną wiadomość. To pierwsza aktywność w sieci po diagnozie księżnej Kate. Dotyczy pewnej kobiety.

Książę William z całą pewnością nie ma teraz głowy wolnej od problemów. Wszystko z powodu sytuacji rodzinnej. U małżonki księcia jakiś czas temu zdiagnozowano raka, co potwierdziła w oficjalnej informacji. Ucięto w ten sposób wszelkie spekulacje i domysły dotyczące absencji księżnej Kate w życiu publicznym. Diagnozę o chorobie usłyszał także król Karol III. On także cierpi na nowotwór. Mimo przygnębiającej sytuacji książę opublikował w mediach społecznościowych niecodzienny post.

Zobacz wideo Tak wygląda posiadłość księcia Williama i księżnej Kate

Książę William wznowił aktywność w mediach społecznościowych. Opublikowany post robi wrażenie

Książę William po raz kolejny stał się tematem numer jeden dla wielu portali show-biznesowych. Wszystko z powodu materiału, który opublikował na Instagramie. Mąż księżnej Kate postanowił odnieść się do aktualnych zdarzeń i napisał pożegnalną wiadomość dla Rachel Daly. Kobieta po wielu sukcesach zrezygnowała z kariery sportowej i postanowiła po prostu odpocząć. Koniec kariery piłkarki grającej na pozycji napastniczki w Aston Villi to prawdziwy przełom dla wszystkich miłośników sportu. Rachel Daly tworzyła angielską drużynę, która zwyciężyła na Euro 2022. To naprawdę imponujące osiągnięcie. "Dziękuję za tak wiele niezapomnianych występów z Lionesses Rachel Daly. Jeszcze wiele bramek dla Villi!" - napisał w mediach społecznościowych książę William.

Książę William uczestniczy w życiu publicznym. Stara się żyć normalnie po diagnozie księżnej Kate

Opublikowany przez księcia Williama post dowodzi tego, że stara się on wrócić do normalnego życia, mimo choroby żony. Zniknął, by móc ją wspierać i spędzić więcej czasu z żoną i dziećmi. 22 marca na instagramowym koncie książęcej pary Walii pojawiło się nagranie, na którym księżna Kate ujawniła diagnozę. W krótkiej wypowiedzi zdradziła, że choruje na nowotwór. "Wykryto u mnie chorobę nowotworową. W związku z tym mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej i jestem teraz na wczesnym etapie leczenia" - wyjawiła księżna Kate. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Screen z konta księcia Williama i księżnej KateScreen z konta księcia Williama i księżnej Kate Fot. Instagram.com/@princeandprincessofwales

Czy uważasz, że Kate i William dobrze rozegrali sytuację ze zniknięciem księżnej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.