Książę William nie był wierny żonie, gdy ta była w ciąży? Rodzina królewska miała działać z ukrycia

Doniesienia o rzekomych zdradach księcia Williama wciąż się nie kończą. Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja, że syn króla Karola III miał zdradzać swoją ukochaną, gdy ta była w ciąży. Tiktokerka przeanalizowała niepokojące plotki.

Temat rzekomego romansu księcia Williama i Rose Hanbury co jakiś czas pojawia się w sieci. Media chętnie wracają do jednej z najbardziej hańbiących plotek związanych z brytyjską rodziną królewską. Od 2019 roku internauci przedstawiają swoje teorie na temat domniemanej zdrady syna króla Karola III z przyjaciółką księżnej Kate. Sugerowano nawet, że William jest ojcem nieślubnego dziecka Hanbury. Warto podkreślić, że te informacje nigdy nie zostały potwierdzone. Jakiś czas temu w internecie pojawiły się głosy, które sugerowały, że książę zdradzał ukochaną, gdy ta była w trzeciej ciąży. Czy to prawda? Pewna tiktokerka postanowiła przeanalizować sytuację.

Zobacz wideo Grażyna Szapołowska szczerze o zdradzie. Byłaby w stanie wybaczyć?

Książę William zdradzał księżną Kate, gdy ta była w ciąży? 

Doniesienia o zdradzie księcia Williama postanowiła przeanalizować pewna Amanda Matta, która aktywnie działa w mediach społecznościowych. Wzięła pod lupę rzekomy romans z Rose Hanbury, który miał trwać w czasie trzeciej ciąży Kate Middleton. Internautka podkreśliła, że w tamtym czasie następca tronu był bardzo chroniony przez brytyjską rodzinę królewską. Każdy jego występek miał być skutecznie ukrywany przed opinią publiczną. Nastała szybka interwencja, która miała ratować jego wizerunek wśród obywateli Wielkiej Brytanii. Jak twierdzi tiktokerka, strategią rodziny Williama było skupienie atencji wokół Meghan Markle. Według niej, krytyka żony księcia Harry'ego pojawiła się w momencie, gdy media zaczęły rozpisywać się na temat romansu. Pałac chciał odwrócić uwagę od Williama. Sama Meghan również potwierdziła, że rodzina nie odpierała od niej hejterskich ataków. Co sądzicie o tej teorii? Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

Książę William ponownie widuje się z rzekomą kochanką? Hanbury nie zniknęła z jego życia

Jeszcze w 2023 roku zagraniczne media rozpisywały się na temat potajemnych schadzek księcia Williama i Rose Hanbury. Inne źródła z kolei były przekonane, że plotki na ten temat zostały zdementowane. Mówiono również, że księżna Kate i rzekoma kochanka jej męża pogodziły się i znowu zostały przyjaciółkami. Według hiszpańskiego portalu Marca, nie ma nic bardziej mylnego. Dziennikarze są przekonani, że romans rzekomo trwa w najlepsze. "Książę William popełnia te same błędy, co jego ojciec. Wieść niesie, że był zakochany w Rose przez wiele lat, ale ostatecznie zdecydował się poślubić Kate Middleton. Podobnie jak jego ojciec - wszyscy pamiętamy, jakim uczuciem darzył Camilę Parker Bowles, nawet gdy był już z Dianą" - czytamy na zagranicznym serwisie. ZOBACZ TEŻ: Rzekoma kochanka księcia Williama na starym zdjęciu. Pozuje w kostiumie obok... Tony'ego Blaira

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.