Nowe informacje o stanie zdrowia księżnej Kate. Jest skazana na opiekę poszpitalną

Nie kończą się pytania dotyczące stanu księżnej Kate. Odkąd przeszła operację Pałac Buckingham mówi niewiele na temat jej zdrowia. Wiemy, na jaką opiekę może liczyć.

Wszyscy wstrzymali oddech, gdy w styczniu tego roku księżna Kate trafiła do szpitala. Media rozpisywały się na temat jej stanu zdrowia. Na szczęście okazało się, że była to planowana operacja jamy brzusznej, a Middleton czuje się dobrze. Opuściła placówkę medyczną, ale do dziś niewiele wiadomo, co się dzieje z żoną następcy tronu. Nową informację przekazał "The Independent".

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. "Wzorowy". Ma jednak jedno "ale"

Księżna Kate ma mieć dobrą opiekę, a jej stan zdrowia jest dobry 

Pałać Buckingham od dłuższego czasu milczy, a fani mają coraz większe obawy. Przekazano jedynie, że dolegliwość Kate nie jest nowotworowa, a księżna czuje się dobrze. Przedstawiciel przyszłej królowej w rozmowie ze stacją E! 29 lutego przekazał, że nic się nie zmieniło jeśli chodzi o powrót Middleton do obowiązków. Według ustaleń ma wrócić przed Wielkanocą. "Pałac Kensington jasno przedstawił w styczniu harmonogram powrotu księżnej do zdrowia i będziemy przekazywać jedynie istotne aktualizacje. Takie wytyczne obowiązują" - stwierdził. Jak przekazał "The Independent", księżna Kate jest cały czas pod stałą kontrolą królewskich lekarzy. Miała także ofertę opieki poszpitalnej, z której skorzystała. Może łączyć się z lekarzami poprzez wideo. Do jej dyspozycji są także fizjoterapeuci, którzy pomagają jej w rekonwalescencji. 

Powstały teorie spiskowe co do sytuacji księżnej Kate

Fani chcą jednak poznać prawdę na temat tego, co faktycznie dzieje się z Kate. Ona sama prosi o zachowanie prywatności, lecz to nie przekonało internautów. Coraz częściej pojawiają się teorie spiskowe, które mają wskazać wyjaśnienie, co do zniknięcie Middleton z przestrzeni publicznej - nie chodzi jednak o rekonwalescencję po chorobie. Jedni uważają, że przyszła królowa spodziewa się czwartego dziecka, co rodzina królewska rzekomo stara się ukrywać. Według innych, księżna Kate ma być w śpiączce po nieudanym zabiegu. Wynika to z faktu, że po ostatnim porodzie, po kilku godzinach pokazała się mediom, a po operacji potrzebuje kilku miesięcy na powrót do formy. Teorie cały czas się mnożą, a nie pomogła nieobecność księcia Williama podczas ostatniej uroczystości, którą wytłumaczył ważnymi "powodami osobistymi"

Fani martwią się o księżną Kate. Zauważają dziwne zachowanie brytyjskich mediówFani martwią się o księżną Kate. Zauważają dziwne zachowanie brytyjskich mediów Fani martwią się o księżną Kate. Zauważają dziwne zachowanie brytyjskich mediów fot. Agencja Wyborcza.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.