Nowe doniesienia na temat księżnej Kate. Jednej rzeczy nie może znieść

Księżna Kate przeszła w styczniu 2024 roku operację jamy brzusznej. Okres rekonwalescencji przebiega pomyślnie. Żona księcia Williama wciąż nie może jednak wykonywać dawnych zajęć. Nie czuje się z tym dobrze.

Informacjami o problemach zdrowotnych w rodzinie królewskiej żyje cały świat. Największy niepokój budzą doniesienia związane z nowotworem króla Karola III, który na pewien czas odsunął się od niektórych obowiązków. Wiele szumu pojawiło się również w przypadku jego synowej, która przeszła operację. Książę William "wszystkim zajmuje się w domu", więc jego małżonka może zbierać siły w spokoju.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William założyli konto na YouTube

Księżna Kate po operacji. Czym jest zdenerwowana?

Okres, w którym małżonka księcia Williama była nieco ograniczona ruchowo, przyczyniał się do jej zdenerwowania. - Zawsze cieszyła się bardzo dobrym zdrowiem i była wysportowana, więc brak możliwości wyskakiwania z łóżka i poruszania się był dla niej trudny - ujawnia informator "OK!". - Kate powiedziano, że jej powrót do zdrowia może potrwać kilka miesięcy i że nie będzie na nogach co najmniej do Wielkanocy - dodaje. Przed księżną zatem jeszcze trochę odpoczynku od dawnych obowiązków. 

Z jednej strony miło było odpocząć, ale siedzenie i obserwowanie, jak inni wykonują jej pracę, było frustrujące

- informuje źródło.

Księżna Kate może liczyć na pomoc dziewięcioletniej córki. W tym okresie pozwala sobie na więcej guilty pleasure

Podczas odpoczywania od codzienności księżna Kate może mieć spokojną głowę - zarówno mąż, jak i dzieci dbają o dom. - Wszyscy przesadnie upewniają się, czy [księżna - przyp. red.] czuje się komfortowo. Ich dom jest pełen ulubionych kwiatów Kate, wygodnych koców i poduszek oraz jej ulubionych przekąsek. Rodzina jest po prostu niesamowicie szczęśliwa, że ma ją z powrotem w domu, w Adelaide Cottage - mówi kolejny informator. To nie wszystko. Dzieci odwiedzają mamę, przynoszą jej jedzenie, a dziewięcioletnia księżniczka Charlotte postanowiła zrobić nawet księżnej domowe spa. Poza tym żona księcia Williama ma w końcu czas na nadrobienie ulubionych seriali czy programów, wśród których znajdują się "Bridgertonowie", a nawet "The Kardashians". - W tajemnicy cieszy się wolnymi chwilami - dowiadujemy się. Po zdjęcia zapraszamy do galerii.

Książę William, księżna Kate po operacjiKsiążę William, księżna Kate po operacji https://www.youtube.com/watch?v=M2Dq7OJ99tA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.