BAFTA. Książę William na czerwonym dywanie. Kamery uchwyciły jego zachowanie

BAFTA to gala, podczas której przyznawane są nagrody w dziedzinie filmu przez Brytyjską Akademię Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Wydarzenie uświetnił sam książę William.

Książę William zawsze wywołuje swą obecnością sensację. Podczas gali podobnej do rozdania Oscarów nie było inaczej - media szybko uchwyciły przedstawiciela rodziny królewskiej, który przybył na wydarzenie w eleganckim stroju. Jak się zachowywał podczas tego uroczystego wyjścia?

Zobacz wideo Księżna Kate w muzyce elektronicznej

Książę William na BAFTA. TikTok zapłonął 

Syn króla Karola III przybył na galę sam. Taki stan rzeczy był prawdopodobnie spowodowany tym, że jego żona Kate, z którą często bywa na salonach, dochodzi do siebie po operacji jamy brzusznej. Książę William pojawił się przed fotoreporterami w granatowej, welurowej marynarce, czarnych spodniach, lakierkach i pasującej kokardce. Pozwolił sobie na kilka zdjęć z fanami i krótkie dyskusje z nimi. Sprawiał przy tym wrażenie radosnego i opanowanego. Będąc już w środku zajął miejsce obok Cate Blanchett. Na miejscu syn króla Karola III przywitał się także z innymi sławami, między innymi z Davidem Beckhamem. Nagranie, na którym książę William idzie po czerwonym dywanie już podbija internet - sami zobaczcie. 

Książę William pojawił się na BAFTA, a za nim masa gwiazd. Co ubrała Dua Lipa?

Stylizację, jak i zachowanie monarchy mamy już za sobą, więc pora przejść do pozostałych zaproszonych na galę BAFTA. Na wydarzeniu nie zabrakło najbardziej znanych aktorek czy wokalistek. Margot Robbie, która w 2023 zagrała w hitowym filmie "Barbie" przybyła na wydarzenie w kontrastującej, różowo-czarnej sukni do samej ziemi. Aktorka uzupełniła kreację długimi, czarnymi rękawiczkami, a całość dopełniła dziewczęcym makijażem w stylu Barbie - nie zabrakło bowiem różu na powiekach Robbie. W tych kolorach po raz kolejny postanowiła lśnić na czerwonym dywanie. Dua Lipa natomiast wybrała ognistą czerwień, w której wyglądała obłędnie. Zwiewna suknia z peleryną sprawiła, że nie można było oderwać wzroku od wokalistki. Stylizacja pięknie wyglądała z bordowymi włosami gwiazdy. Więcej na temat stylizacji gwiazd przeczytacie w tej publikacji. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.