Wyluzowany książę William to rzadki widok. Spójrzcie na jego stopy. Pozazdrościł bratu?

Książę William zaszalał z butami. Takich jeszcze u niego nie widzieliśmy.

Książę William i książę Harry są niczym woda i ogień. Pierwszy sprawia wrażenie formalnego i wyważonego, drugi bardziej pochopnego, ale wyluzowanego. Ostatnio jednak i najstarszy syn króla Karola III pozwolił sobie na nieco luzu. Trzeba przyznać - to rzadki widok. 

Zobacz wideo Prezydent Andrzej Duda kłaniał się księciu Williamowi

Książę William zaszalał z butami. Tylko spójrzcie

Księcia Williama, podobnie jak pozostałych członków rodziny królewskiej, obejmuje protokół dyplomatyczny. Przyszły monarcha w przeciwieństwie do żony, swojego brata, jak i Meghan Markle stara się go nie łamać. Arystokrata stawia więc na oficjalnie i eleganckie stroje. Zwykle pokazuje się publicznie w garniturze albo chociaż w eleganckiej koszuli, z dopasowanym krawatem. Nawet te mniej formalne stroje księcia są bardzo zachowawcze. Wystarczy zwrócić uwagę, że podczas pobytu w Szkocji, kiedy wraz z księżną Kate odwiedził młodzież, która uczyła się na świeżym powietrzu, jeździł na rowerze w... pantoflach. Teraz jednak książę William zaszalał. Do sieci trafiły zdjęcia z próby do gali rozdania nagród podczas The Earthshot Prize Awards Singapore 2023. Uwagę zwracała stylizacja 41-letniego arystokraty. Książę William pojawił się w marynarce i koszuli, ale zrezygnował z krawata. Zamiast spodni garniturowych wybrał bardziej casualowe. Jednak wisienką na torcie było obuwie. Książę William miał bowiem na nogach białe buty sportowe. Tym samym nie tylko wpisał się w trendy, ale też przełamał elegancję sportowym akcentem. Trzeba przyznać, że prezentował się świetne. Jak widać z odrobiną luzu mu do twarzy. Być może przyszły monarcha wziął przykład z młodszego brata? Książę Harry od dawna stawia na mniej formalne stylizacje - widywany był już w sportowych ubraniach, a nawet czapkach z daszkiem

 

Książę William i książę Harry nadal skonfliktowani

Nie od dziś wiadomo, że relacja między braćmi, delikatnie mówiąc, nie należy do najlepszych. Niedawno książę William podczas spotkania w Sandringham, został zapytany, dlaczego zapomniał o urodzinach brata. Przyszły król przyznał wówczas, że nie zapomniał, ale - co nie umknęło mediom - nie miał zamiaru składać Harry'emu publicznie życzeń. Emocje wzbudziło też wyznanie księcia Harry'ego na temat jego bójki z bratem. "To wszystko stało się tak szybko. Tak bardzo szybko. Chwycił mnie za kołnierz, rozrywając mój naszyjnik, i powalił mnie na podłogę. Wylądowałem na psiej misce, która pękła pod moimi plecami, kawałki wbiły się we mnie. Leżałem tam przez chwilę oszołomiony, a potem wstałem i kazałem mu się wynosić - zdradził książę Harry w książce "Space".

Książę WilliamKsiążę William Jane Barlow/AP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.