28 sierpnia rozpoczęła się 81. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Na wydarzeniu pojawiła się cała plejada gwiazd, między innymi: Angelina Jolie, Andziaks oraz Emily Ratajkowski. Nie zabrakło także George'a Clooneya, który promuje z Bradem Pittem film "Samotne wilki". Aktorzy pozowali razem na czerwonym dywanie. Nie zapomnieli jednak o swoich partnerkach. Byłemu mężowi Angeliny Jolie towarzyszyła Ines de Ramon. George Clooney także zaprezentował się na czerwonym dywanie z ukochaną. Amal zachwyciła.
Amal i George Clooneyowie pojawili się na czerwonym dywanie w Wenecji podczas uroczystej premiery filmu "Samotne wilki". Chociaż to aktor zagrał główną rolę w produkcji, to na wydarzeniu wszystkie oczy były skierowane na jego żonę. Amal Clooney postawiła na żółtą suknię bez rękawów od Versace. Kreacja została wykonana z koronkowego materiału. Żona aktora zadbała także o detale. Brylowała w błyszczących kolczykach oraz złotej torebce. Nie sposób pominąć również jej pięknego makijażu w odcieniach nude oraz lekko pofalowanych włosów. Trzeba przyznać, że Amal Clooney naprawdę zadała szyku, a George nie mógł oderwać od niej wzroku. My również! Sami oceńcie jej stylizację, zaglądając do galerii na górze strony, gdzie znajdziecie zdjęcia z festiwalu.
O filmie "Samotne wilki", w którym zagrali George Clooney i Brad Pitt, było ostatnio bardzo głośno. Wszystko przez artykuł w dzienniku "New York Times". Pisano, że każdy z aktorów rzekomo dostał po 35 milionów dolarów za zagranie w produkcji. George Clooney odniósł się do tych plotek ze sceny. - Bez względu na to, skąd wzięto informacje o naszych wynagrodzeniach, są one o wiele, wiele milionów dolarów niższe niż to, co zostało podane - mówił aktor podczas festiwalu. ZOBACZ TEŻ: Obłędna Angelina Jolie na festiwalu w Wenecji. Zaniepokojeni fani patrzą na jej ręce. Winią Brada Pitta
Olejnik zapytała Owsiaka o jego wynagrodzenie. Lider WOŚP mówi wprost
Miller mieszka luksusowo, ale wnętrza nie są z katalogów. Ogród robi wrażenie
Była ikoną telewizji, dziś niemal nie wychodzi z domu. "Jestem sama jak palec"
Hakiel nie oszczędza Cichopek. Nie hamował się, mówiąc o kontakcie przez prawników
Natalia Kukulska pokazała zdjęcie córki. 20-latka to kopia Anny Jantar
Nie żyje matka Tomasza Sianeckiego. Przejmujące słowa dziennikarzy TVN
Brytyjskie media rozpisują się o nowej fryzurze księżniczki Charlotte. Zainspirowała się mamą?
Aukcja Musiała na WOŚP z niespodziewanym finałem. Zszokowany aktor zabrał głos
Hładki wyznał prawdę o mobbingu w stacji. Teraz kolejny dziennikarz zabrał głos. "Ludzie bali się mówić"