Gypsy-Rose Blanchard ogłasza ciążę kilka miesięcy po wyjściu z więzienia. Niedawno rozstała się z mężem

Gypsy-Rose Blanchard podzieliła się kolejną dużą zmianą w życiu. Spodziewa się pierwszego dziecka z nowym partnerem.

Historią Gypsy-Rose Blanchard żył cały świat. W 2015 roku wraz z ówczesnym chłopakiem zaplanowała morderstwo swojej matki Dee Dee Blanchard. Okazało się, że dziewczyna przez lata była ofiarą znęcającej się nad Dee Dee Blanchard. Gypsy-Rose Blanchard została skazana na dziesięć lat pozbawienia wolności. Więzienie opuściła w grudniu 2023 roku po odbyciu ośmiu lat kary. Dziś układa sobie życie na nowo.

Zobacz wideo Ile odczekać z powrotem do aktywności?

Gypsy-Rose Blanchard spodziewa się pierwszego dziecka

Po wyjściu na wolność Gypsy-Rose Blanchard rozpoczęła medialną karierę. Aktywnie prowadzi konto na Instagramie, a także założyła kanał na YouTubie. 9 lipca opublikowała filmik zatytułowany "Jestem w ciąży. Tak do tej pory wyglądała moja przygoda". Gypsy-Rose Blanchard przekazała, że jest w 11. tygodniu, a jej pierwsze dziecko ma przyjść na świat w styczniu przyszłego roku. Przyznała także, że informacja o tym, że zostanie mamą, była dla niej zaskoczeniem. - To zupełnie nie było planowane, ale obydwoje bardzo cieszymy się, że wkraczamy na nową drogę rodzicielstwa - powiedziała. 

Wiem, że są ludzie, którzy będą uważali, że nie jestem gotowa, aby zostać matką. I nie wiem, czy ktokolwiek jest tak naprawdę na to gotowy

- dodała.

Gypsy-Rose Blanchard ma nowego partnera. Niedawno rozstała się z mężem

Ojcem dziecka i obecnym partnerem Gypsy-Rose Blanchard jest Ken Urker. Poznali się jako korespondencyjni przyjaciele w czasie, gdy kobieta przebywała w więzieniu. Już wtedy narodziło się między nimi uczucie, a Urker poprosił ją nawet o rękę. Ostatecznie się rozstali, a Blanchard w 2022 roku poślubiła nauczyciela Ryana Andersona. Trzy miesiące po wyjściu na wolność w rozmowie z People Blanchard przekazała, że jest z mężem w separacji. Odnowienie związku z Urkerem potwierdziła na łamach magazynu pod koniec maja. - Wydaje mi się, że Ken to moja pierwsza miłość. Poczułam, że to dojrzałe uczucie. Nie było oparte na wyobrażeniu, tylko na prawdziwej więzi, która połączyła dwoje ludzi - relacjonowała. Wspólne zdjęcia Gypsy-Rose Blanchard z Kenem Urkerem znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.