Ujawniono prawdziwy powód kłótni Meghan Markle i Victorii Beckham. Już wszystko jasne

Meghan Markle i Victoria Beckham przez lata się przyjaźniły, ale ostatecznie ich bliska relacja jest już przeszłością. Okazuje się, że miało dojść pomiędzy nimi do spięcia. Już wiadomo, o co poszło.

Meghan Markle poznała księcia Harry'ego w 2016 roku, a po dwóch latach zdecydowali się na ślub, który obserwowały miliony. Para zaprzyjaźniła się z Beckhamami, którzy od wielu lat są jedną z najgorętszych par show-biznesu. Po czasie wyszło na jaw, że bliska relacja się zakończyła. Już wiadomo, co wydarzyło się pomiędzy Meghan Markle i Victorią Beckham.

Zobacz wideo Mrozowska o tym, czy matka może być najlepszą przyjaciółką?

Co wydarzyło się pomiędzy Meghan Markle i Victorią Beckham? Już wszystko jasne

Wiele mówiło się o przyjaźni pomiędzy dwoma niezwykle popularnymi parami, które od lat wzbudzają medialne zainteresowanie. Na 20 czerwca zaplanowano premierę książki dziennikarza Toma Bowera - "The House of Beckham". Były pracownik BBC twierdzi, że na początku Meghan i Victoria świetnie się dogadywały, a była członkini Spice Girls oferowała Markle porady w zakresie kosmetyków. Problem pojawił się, gdy "The Sun" opublikował artykuł o ich przyjaźni. Aktorka miała być wściekła na to, jakim zainteresowaniem obdarzają ją brytyjskie media. W tekście nie zapomniano by wspomnieć o zamiłowaniu obu pań "do drogich zabiegów na twarz i suszarek do włosów". 

Na początku Meghan i Harry obwiniali za przeciek do prasy Victorię. Książę Sussexu odbył niezbyt przyjemną rozmowę z Davidem Beckhamem - piłkarz zaprzeczał, by jego żona cokolwiek przekazała mediom. Jak przekazał "The Independent", winną okazała się być jej kosmetyczka, ale incydent na zawsze odcisnął piętno na relacji Meghan i Harry'ego z Beckhamami. Zdjęcia obydwu par znajdziecie w naszej galerii na górze strony

Meghan Markle miała zazdrościć Victorii? Poszło o pieniądze

Problemem miał być nie tylko feralna historia z przeciekiem medialnym. Jak twierdzi Bower, Meghan miała zazdrościć Beckhamom, że są bardziej majętni od niej. "Łudziła się", że należy do wyższej klasy społecznej niż celebrytka i piłkarz. "W świecie celebrytów Meghan ranking zależał od bogactwa i sławy. Meghan łudziła się, że jej status w rodzinie królewskiej stawia ją ponad Victorią w porządku społecznym" - twierdzi dziennikarz. "Posiadali [Beckhamowie-przyp. red.] pięć domów, mieli stały dostęp do prywatnych odrzutowców, zaproszenia na rejsy jachtami i znacznie więcej pieniędzy. A ona wkrótce miała zostać księżną" - dodał. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.