Kulisy kryzysu Beckhamów. "Ledwie ze sobą rozmawiali". Padły poważne oskarżenia

20 czerwca na rynku ukaże się książka "The House of Beckham". Publikacja autorstwa Toma Bowera ma ujawnić bardzo burzliwy okres w małżeństwie Victorii i Davida. Skrywane fakty ujrzą światło dzienne.

Związek wokalistki ze Spice Girls i angielskiego piłkarza od początku wzbudzał ogromne zainteresowanie. Victoria Beckham i David Beckham ślub wzięli 4 lipca 1999 roku. Doczekali się trzech synów i córki. Przez wiele lat uchodzili za nierozłącznych, chociaż w mediach pojawiały się informacje o kryzysach. Najnowsza książka Toma Bowera ma opisywać między innymi okres, w którym małżonkowie prawie ze sobą nie rozmawiali i żyli na odległość. 

Zobacz wideo

Nowa książka o Beckhamach ujawni kryzys w ich małżeństwie

Victoria i David Beckham w przeszłości mówili już o wzlotach i upadkach w swoim małżeństwie, ale w książce "The House of Beckham" Tom Bower twierdzi, że około ośmiu lat temu małżonkowie prawie przestali ze sobą rozmawiać i prowadzili "odległą relację biznesową". David miał nawet oskarżyć żonę i jej publicystę, że "prowadzą przeciwko niemu wojnę medialną". Para postanowiła jednak pozostać razem dla dobra ich wspólnej marki. 

W dokumencie Netfliksa Victoria Beckham wspomniała o trudnym okresie: To był koszmar

O kryzysie w małżeństwie Beckhamów mogliśmy już usłyszeć w miniserialu Netfliksa "Beckham". - Do Madrytu czasami wydawało się, że jesteśmy przeciwko wszystkim innym, ale byliśmy razem, połączeni, mieliśmy siebie nawzajem. Ale kiedy byliśmy w Hiszpanii, nie czuliśmy, że mamy siebie nawzajem. I to smutne. Nawet nie jestem w stanie opisać, jakie to było trudne i jak na mnie to wpłynęło. To był koszmar - powiedziała Victoria Beckham w dokumencie. 

Książka Toma Bowera ukaże się krótko po tym, jak David Beckham udzielił wywiadu w podcaście "SmartLess", w którym wyznał, że nie wie, jak przetrwał z żoną trudny okres. - Kiedy wszystko się skończyło i w końcu to obejrzeliśmy, spojrzeliśmy na siebie i pomyśleliśmy: nie wiem, jak przetrwaliśmy te 27 lat, ale tak się stało i mamy niesamowitą rodzinę, niesamowity biznes i jesteśmy szczęśliwi. I tak, oczywiście, kiedy jesteś z kimś przez tyle czasu, oczywiście masz swoje wzloty i upadki, wszyscy o tym wiedzą, i ostatecznie mieliśmy szczęście, ponieważ w tych chwilach mieliśmy siebie - podkreślił. Książka "The House of Beckham" ukaże się na rynku 20 czerwca. 

Czy śledzisz fakty z życia Beckhamów?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.