Katie Price ma kilka dni na opuszczenie domu. W nocy ktoś się do niej włamał. "Oblali go kwasem"

Katie Price ma poważne problemy finansowe. Doszło do tego, że musi opuścić swój dom. Modelka ma kolejne zmartwienie. Ktoś włamał się na jej posesję.

Katie Price to kontrowersyjna brytyjska celebrytka, która lubi rozgłos i dba o to, aby cały czas być na językach. Price jest modelką, piosenkarką, osobowością telewizyjną, a nawet autorką książek. Jej konto na Instagramie obserwuje 2,6 miliona internautów. Celebrytka słynie z zamiłowania do medycyny estetycznej i nieustannie poddaje się zabiegom. Na swoim koncie ma ich już kilkadziesiąt i nie potrafi powiedzieć "stop". Ostatnio było o niej głośno z powodu trudnej decyzji, którą podjęła. Price postanowiła oddać syna do domu opieki. Na jej głową wisi także rychła wyprowadzka. Price ma gigantyczne długi. Wygląda na to, że celebrytka z przyjemnością opuści swoją posiadłość. Ostatnio na jej terenie doszło do przykrego zdarzenia.

Zobacz wideo Gwiazda lat 90. jest poważnie chora. Wykryto u niej stwardnienie rozsiane [WYWIAD PLOTKA]

Włamano się na teren posesji Katie Price. Jej różowe auto jest zniszczone

Katie Price opublikowała ostatnio na Instagramie niepokojącą relację. 45-letnia modelka poinformowała, że na teren jej posesji w nocy włamali się wandale i zdewastowano jej auto. Price porusza się po mieście różowym Range Roverem, który jest jej znakiem rozpoznawczym. Wandale oblali samochód kwasem, niszcząc w ten sposób karoserię. Modelka w opisie dodała, że nie może się już doczekać, kiedy opuści ten dom. Zdjęcie zniszczonego samochodu celebrytki możecie znaleźć w galerii na górze strony.

Dobrze wiedzieć, że ktoś w nocy oblał mój samochód kwasem. Kimkolwiek jesteś, "dzięki" - powiedziała na nagraniu opublikowanym na Instagramie.

Katie Price podjęła kontrowersyjną decyzję. Oddała syna do domu opiekiKatie Price podjęła kontrowersyjną decyzję. Oddała syna do domu opieki Katie Price podjęła kontrowersyjną decyzję. Oddała syna do domu opieki fot. Youtube.com/Matt Haycox

Katie Price w ciągu kilku dni musi opuścić swoją posiadłość. Ma gigantyczne długi

Price mieszka w posiadłości nazywanej "Mucky Mansion" położonej w Horsham w West Sussex, która jest warta dwa miliony funtów. To właśnie tam kręcono program stacji Channel 4 dokumentujący renowację jej domu. Niedawno modelka otrzymała nakaz eksmisji w związku z bankructwem. Price nie zapłaciła ponad 750 000 funtów podatków. Jeszcze przed końcem maja celebrytka ma opuścić posiadłość. Katie zgłaszała apelację, aby nie wyrzucano jej z domu, ale nic nie dało się w tej sprawie wskórać. W mediach pojawiły się plotki, że Price zamieszka w przyczepie campingowej, ale już je zdementowała. Mimo że początkowo deklarowała, że nie ma zamiaru opuścić swojej posiadłości, to po ostatnich zdarzeń stwierdziła, że nie może się już doczekać wyprowadzki, bo ma z tym miejscem jedynie złe wspomnienia.

 
Czy śledzisz plotki o brytyjskich celebrytach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.