Katie Price podjęła kontrowersyjną decyzję. Oddała syna do domu opieki

Katie Price jakiś czas temu podjęła trudną decyzję. Postanowiła oddać syna do domu opieki. Podjęcie tak radykalnego kroku z pewnością nie było proste.

Katie Price to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek. Na świat przyszła w Wielkiej Brytanii i z całą pewnością lubi, żeby było o niej głośno. Price sama często przedstawia się jako modelka lub autorka książek. Celebrytka nie może powiedzieć, że ma spokojne życie prywatne. Jakiś czas temu Price podjęła trudną decyzję i oddała syna do domu opieki. Od samego początku nie ukrywała, że sytuacja nie jest dla niej łatwa.

Zobacz wideo

Katie Price nie ma tak łatwego życia, jak mogłoby się wydawać. Musiała podjąć trudną decyzję

Dokładnie 22 maja Katie Price świętowała swoje 46. urodziny. Celebrytka dała się poznać już w latach 90., kiedy to zapozowała topless na łamach "The Sun". Sesja ta wzbudziła wtedy prawdziwą sensację. Kariera modelingowa Price zaczęła nabierać tempa, lecz ta chciała czegoś więcej. Celebrytka próbowała swoich sił w muzyce i trzeba przyznać, że wcale nie szło jej to tak źle - w 2005 roku pojawiła się w eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. Price to nie tylko modelka i piosenkarka, ale również autorka książek. Mimo tych dokonań życie Price nie jest tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać. Jakiś czas temu umieściła ona swojego najstarszego syna w domu opieki.

Katie Price i jej zagmatwane życie prywatne. Celebrytka musiała borykać się z wieloma problemami

Katie Price długo szukała miłości. Celebrytka trzy razy wychodziła za mąż, lecz ostatecznie żaden ze związków nie przetrwał. Najstarszy syn Price cierpi na różne schorzenia, lecz jednym z najpoważniejszych jest zespół Pradera-Williego. Chorobę cechuje ciągłe odczuwanie głodu. Chłopiec jest też w spektrum autyzmu i ma dysplazję przegrodowo-oczną. W 2021 roku jego stan znacznie się pogorszył. To właśnie wtedy Price umieściła go w domu opieki.

To łamie mi serce. Jest mi bardzo smutno, że nie będę widywać go codziennie. Wiem jednak, że to najlepsze dla Harveya (...). Nie chcę, aby myślał, że się go pozbywam. Ośrodek to wielka szansa na to, aby żył niezależnie i nawiązywał kontakty z innymi ludźmi, niż ja"

- powiedziała Katie Price w rozmowie z "The Sun".

Katie PriceKatie Price Instagram/katieprice

Śledzisz karierę Karie Price?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.