Tori Spelling zrobiła piercing w nietypowym miejscu. Wszystko na oczach dzieci. "Po co?"

Tori Spelling ma nowy kolczyk. Aktorka zdecydowała się na piercing w dość nietypowym miejscu. Wykonała go z okazji Dnia Matki, w towarzystwie swoich dzieci.

Tori Spelling zyskała rozpoznawalność za sprawą serialu "Beverly Hills 90210", w którym wcielała się w rolę Donny Martin. Zainteresowanie nią w mediach ogniskuje się jednak nie tylko na życiu zawodowym, ale i prywatnym. Aktorka przez lata była związana z Deanem McDermottem, z którym aktualnie jest w trakcie rozwodu. Mają pięcioro dzieci: trzech synów - Liama Aarona (ur. 2007 roku), Finna Daveya (ur. 2012 r.) i Beau Deana (ur. 2017 r.) oraz dwie córki - Stellę Doreen (ur. 2008 r.) i Hattie Margaret (ur. 2011 r.).

Zobacz wideo Co słychać u gwiazd serialu "Beverly Hills, 90210"?

Tori Spelling zrobiła piercing w nietypowym miejscu. Na oczach dzieci

Tori Spelling ujawniła w swoim podcaście "MisSPELLING", że zrobiła sobie kolczyki na wakacjach w towarzystwie swoich dzieci, które zabrała do salonu. Widzimy na nim, że aktorka wykonała piercing po bokach brzucha. "To dziwne miejsce na kolczyka...", "Nietypowe, ale podoba mi się!", "Po co?" - komentują obserwatorzy na Instagramie. Zdjęcia piercingu Spelling zobaczycie w naszej galerii u góry strony.

 

Tori Spelling w swoim podcaście ujawnia wiele intymnych szczegółów 

Tori Spelling rozkręca swój nowy podcast, w którym dzieli się ciekawostkami i anegdotkami ze swojego życia. W jednym z odcinków wyznała, że stara się nie pokazywać swoich zębów i rzadko w pełni się uśmiecha. Dlaczego? Jak się okazuje, aktorka ma ukruszonego zęba. Na tym jednak nie koniec - ukruszony ząb to pamiątka po ognistym pocałunku z kolegą z planu "Beverly Hills, 90210". Łączył ich "wakacyjny romans". - Mam ukruszony przedni ząb od całowania się z Jasonem Priestleyem w windzie (...) Dobrze, ale stanowczo całuje - powiedziała w podcaście. Dodała, że czułości z aktorem skończyły się u dentysty. Spelling dodała także, że już wkrótce ma zamiar zreperować swoje uzębienie.

W innym odcinku podkastu opowiedziała anegdotę, jak to... nasikała w pieluchę syna. Siedziała w aucie będąc w korku i musiała pilnie skorzystać z toalety. Wtedy zajrzała do swojej torebki. - Błagałam los o cokolwiek, co pomoże mi wyjść z tego potrzasku. W środku znalazłam pieluszkę. Nie miałam innego wyjścia. Po prostu ją założyłam i zsikałam się w spodnie - wyjawiła Spelling.

Lubisz piercing?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.