Pięcioro dzieci Kevina Costnera na czerwonym dywanie w Cannes. Najstarsza córka ma 40 lat, najmłodszy syn 15

Festiwal filmowy w Cannes trwa w najlepsze. Pojawił się na nim Kevin Costner - i to nie z byle kim, bo z pięciorgiem swoich dzieci.

14 maja rozpoczęła się 77. edycja Festiwalu Filmowego w Cannes. Od tamtej pory każdego dnia możemy oglądać zdjęcia gwiazd, które prezentują się na czerwonym dywanie - od Caroline Derpieński, przez Anję Rubik aż do Meryl Streep. Nie zabrakło także Kevina Costnera. Światowej klasy aktor pojawił się w nie byle jakim towarzystwie, bo z pięciorgiem swoich dzieci.

Zobacz wideo Katarzyna Warnke o Oscarach. Ma swoje zdanie

Kevin Costner na czerwonym dywanie w Cannes z... pięciorgiem dzieci

Kevin Costner ma łącznie siedmioro dzieci, a podczas festiwalu w Cannes towarzyszyła mu piątka z nich. Kto był obecny u boku Kevina Costnera w Cannes? Jego córki z małżeństwa z Cindy Silvą - Annie (40 lat) i Lily (37 lat) oraz dzieci z byłą żoną Christine Baumgartner: Cayden (17 lat), Grace (13 lat) i Hayes (15 lat). Kevin i jego synowie zdecydowali się na klasyczne czarne smokingi i muszki, które doskonale uzupełniały efektowne suknie Annie i Lily. Aby połączyć rodzinny look, wszyscy dobrali pasujące czarne okulary przeciwsłoneczne, co dodało ich wyglądowi hollywoodzkiego blasku. Nieobecny był jego syn Joe (36 lat) oraz Liam (26 lat). Zdjęcia rodziny znajdziecie w naszej galerii u góry strony. To rzadki widok, aby zobaczyć aktora w takim towarzystwie.

Meryl Streep dostała Złotą Palmę w Cannes. "Jestem tu dzisiaj z wami..."

Nie ulega wątpliwości, że festiwal w Cannes to święto kina i marzenie każdego kinamaniaka. Na początku 77. edycji Festiwalu Filmowego w Cannes Honorową Złotą Palmę za całokształt działalności artystycznej odebrała niezastąpiona Meryl Streep. Aktorka nie kryła poruszenia, gdy przemawiała ze sceny. Podziękowała artystom, z którymi mogła w ostatnim czasie współpracować i którzy umożliwiają jej w dalszym ciągu rozwijać twórcze skrzydła. - Jedynym powodem, dla którego jestem tu dzisiaj z wami, a moja kariera wciąż się rozwija, są bardzo utalentowani artyści oraz Madame la President - mówiła i wskazała na Gretę Gerwig, czyli przewodniczącą jury. Aktorka na wydarzeniu prezentowała się wyjątkowo. Na tę okazję wybrała białą okazję haute couture z domu mody Dior.

Śledzisz to, co się dzieję na festiwalu w Cannes?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.