Nicola Peltz nie przyszła na urodziny Victorii Beckham. Znowu się pokłóciły? Przemówiła na Instagramie

Nicola Peltz zwróciła się do Victorii Beckham na Instagramie. Celebrytka złożyła teściowej urodzinowe życzenia, po tym, jak nie pojawiła się na imprezie. Ta wymownie jej odpowiedziała.

17 kwietnia Victoria Beckham obchodziła 50. urodziny. Gwiazda zdobyła międzynarodową sławę jako jedna z członkiń grupy Spice Girls. Na przestrzeni lat przeszła spektakularną metamorfozę. Finalnie poświęciła się branży modowej. Prywatnie związana jest z Davidem Beckhamem. Z okazji okrągłych urodzin ikona lat 90. wyprawiła huczne przyjęcie, na którym pojawiło się wiele gwiazd, ale także najbliżsi. Niestety, na imprezie zabrakło synowej, Nicoli Peltz. Ta przekazała jej życzenia urodzinowe za pośrednictwem mediów społecznościowych. Czy to znaczy, że na linii Victoria-Nicola znowu pojawił się kryzys? Nic bardziej mylnego. Te słowa mówią same za siebie.

Zobacz wideo Victoria Beckham pokazała, w jakiej sukni zaprezentowała się na ślubie syna

Nicola Peltz nie przybyła na urodziny Victorii Beckham. Złożyła jej życzenia na Instagramie

Jak podaje Daily Mail, Nicola Peltz nie przybyła na imprezę urodzinową Victorii Beckham z powodu choroby babci. Mimo to nie zapomniała o wyjątkowym dniu swojej teściowej i zdecydowała się złożyć jej życzenia w sieci. Z tego powodu zamieściła na Instagramie specjalny post. Dodała zdjęcie, na którym pozuje w ramionach Victorii Beckham. Obie panie mają promienne uśmiechy i wydają się dobrze czuć w swoim towarzystwie. Do zdjęcia został załączony krótki podpis. "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla mojej pięknej mil! Kocham cię bardzo i kocham być twoim partnerem tanecznym na zawsze" - napisała i doczekała się odpowiedzi. "Bardzo cię kocham!" - skomentowała Victoria Beckham. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

Nicola Peltz i Victoria Beckham zakopały topór wojenny? Ostatnio dobrze się dogadują 

Plotki o rzekomym konflikcie na linii Victoria-Nicola nie są nowością i pojawiły się w sieci już jakiś czas temu. Wszystko zaczęło się od pamiętnego dnia ślubu i sukni, którą rzekomo miała zaprojektować żona Davida Beckhama, ale ostatecznie nie sprostała jednak zadaniu. Później doszukiwano się jeszcze wielu innych niejasności. Mimo to Victoria Beckham stara się na to nie zważać i co rusz obwieszcza światu, że cieszy się, że ma taką synową. Wiele wskazuje na to, że w ostatnim czasie panie naprawdę doszły do porozumienia i świetnie się dogadują. ZOBACZ TEŻ: Impreza z okazji 50. urodzin Victorii Beckham. Jest nagranie. Spice Girl razem zaśpiewały.

 
Myślisz, że Victoria Beckham i Nicola Peltz faktyczni się dogadały?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.