Cillian Murphy przyłapany w liniowym samolocie w drodze na Oscary. Tak się zachowywał

96. gala Oscarów jest już za nami. Cillian Murphy przybył na wydarzenie nietypowym środkiem transportu. Aktor zrezygnował z luksusów i podróżował zwykłym, liniowym samolotem.

W nocy z 10 na 11 marca odbyła się długo wyczekiwana 96. gala Oscarów. W tym roku na evencie naprawdę rozwinięto czerwony dywan. W poprzednim był on w odcieniu szampańskim i szybko okazał się klapą. Wszystko dlatego, że zrobił się brudny. W 2024 roku przedstawiciele kina tłumnie ściągnęli na wydarzenie. Nie brakowało gorących nazwisk. Pojawił się m.in. Cillian Murphy, odtwórca roli "Oppenheimera", który zgarnął oscarową statuetkę w kategorii najlepszego aktora. Na wydarzenie dotarł zwykłym samolotem i został nagrany ukradkiem przez innego pasażera, co wywołało prawdziwą sensację. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska psioczy na jedzenie w samolocie

Cillian Murphy przyłapany w liniowym samolocie. Tak się zachowywał 

Jak się okazuje, Cillian Murphy nie potrzebuje zbędnych luksusów. Bowiem na 96. galę rozdania Oscarów dotarł zwykłym samolotem pasażerskim. Jeden z podróżujących zdołał uchwycić go, jak opuszcza pokład. Z tego, co możemy obejrzeć na nagraniu, wygląda na to, że jego osoba wzbudziła niezwykłe poruszenie w samolocie. Jednak on sam zdaje się być mało zainteresowany sławą. Wiele wskazuje na to, że może być po prostu bardzo skromnym człowiekiem. Na nagraniu widać, jak promiennie się uśmiecha, żegna się z załogą, a także zgodził się na kilka zdjęć. Film został opublikowany w mediach społecznościowych. "Dlaczego budzi to w nas takie emocje?" - napisano pod nagraniem na Facebooku. Pod opublikowanym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jeden z internautów napisał, że niegdyś spotkał go na pokładzie innego samolotu. "Spotkałem go w samolocie Ryanair lecącym do Dublina. Świetny facet" - napisał. Z kolei inni skupiali się na przesyłaniu życzeń i powodzeń na gali. "Mam nadzieję, że wygra", "Powodzenia, Cillian" - pisali. Jak już wiemy, sprawdziły się one i to bardzo dobrze. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

Cillian Murphy strzeże prywatności jak ognia 

Cillian Murphy jest irlandzkim aktorem, który swoją karierę zawodową rozpoczął tak naprawdę od grania w zespole. Obecnie, po główniej roli w "Oppenheimerze", cieszy się niesamowitą popularnością. Mimo to za wszelką cenę stara się unikać kontrowersji, a także życia w blasku fleszy i świetle reflektorów. Poza tym życie prywatne trzyma w tajemnicy, a dziennikarzom i mediom opowiada tylko i wyłącznie na temat zawodowych poczynań. ZOBACZ TEŻ: Cillian Murphy drastycznie schudł do roli w "Oppenheimerze". Jego dieta ograniczała się do dwóch produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.