Cillian Murphy drastycznie schudł do roli w "Oppenheimerze". Jego dieta ograniczała się do dwóch produktów

Cillian Murphy przyciągnął uwagę widzów nie tylko świetnym występem w najnowszym hicie "Oppenheimer", ale także ogromną metamorfozą. Fani zwrócili uwagę, że serialowy Tommy Shelby bardzo schudł. Jak wyglądała jego dieta?

W 2022 roku mogliśmy zobaczyć szósty sezon "Peaky Blinders", w którym Cillian Murphy od lat gra główną rolę. Śmiało można powiedzieć, że Tommy Shelby jest już kultową postacią w świecie telewizji. Fani zwrócili uwagę, że od ostatniego sezonu Cillian bardzo się zmienił, szczególnie pod względem sylwetki. Okazuje się, że aktor podczas zdjęć ograniczał się do jedynie dwóch produktów.

Zobacz wideo Agnieszka Litwin przeszła sporą metamorfozę. Schudła aż 18 kilogramów!

Cillian Murphy drastycznie schudł do roli Oppenheimera

Aktor już kolejny raz poświęca się dla swojej roli. W 2017 roku ujawnił, że na potrzeby "Peaky Blinders" zrezygnował z wegetarianizmu, który praktykował od 15 lat. Cilliian wyznał wtedy, że zrezygnował z mięsa, bo bał się zarażenia chorobą Creutzfeldta-Jakoba, bardziej znaną pod nazwą "choroba szalonych krów". Teraz ponownie zmienił swoją dietę i jak wyznali jego koledzy z planu, Murphy ograniczał się jedynie do... jabłek i migdałów. Więcej zdjęć aktora znajdziesz w galerii na górze strony.

Jakie mogą być skutki diety stosowanej przez Cilliana Murphy'ego?

Aktorzy podczas przygotowania się do wymagających filmów powinni być pod czujnym okiem specjalisty. Zmiany, jakich muszą czasem dokonać w swoim ciele, są drastyczne. Pamiętamy metamorfozę Joaquina Phoeniksa do roli "Jokera". Skutki takiego trybu życia mogą być straszne. Bóle głowy, drżenie mięśni, zaburzenia glikemii to tylko jedne z konsekwencji. Skrajna dieta może też skończyć się zaburzeniami pracy serca oraz arytmią. ZOBACZ TEŻ: Joaquin Phoenix bardzo schudł do roli Jokera. Zrzucił tyle, ile waży przeciętny 5-latek

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.