"Peaky Blinders 6". Thomas Shelby powraca. Nowy sezon jeszcze w lutym w BBC. Kiedy na Netflix?

"Peaky Blinders" to jeden z najpopularniejszych seriali na Netfliksie. Niedługo fani będą musieli się pożegnać z ulubionymi bohaterami, ale zanim to nastąpi czeka ich gratka - finałowy sezon. Kiedy premiera?

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Twórcy "Peaky Blinders" oficjalnie potwierdzili, że szósty sezon serii ma być ostatnim. To jednak jeszcze nie ostateczne pożegnanie z ulubionymi bohaterami. Po serialu ma powstać film z kontynuacją losów rodziny Shelby. Kiedy zobaczymy szósty sezon na Netfliksie? Na razie datę premiery podało BBC.

Zobacz wideo Nic nie powstrzyma rodziny Shelby - zwiastun 5. sezonu "Peaky Blinders"

Osd bogini po antyreklamę chirurgii plastycznejOd pięknych kobiet do ofiar medycyny estetycznej. Straciły kontrolę nad wyglądem

"Peaky Blinders 6". Kiedy premiera finałowego sezonu?

Pandemia nieco pokrzyżowała plany twórcom serialu "Peaky Blinders". Seria o rodzinie Thomasa Shelby'ego miała mieć siedem sezonów. Jednak z powodu utrudnień związanych z COVID-19, postanowili, że sezon szósty będzie finałowym. Po serialu ma jednak powstać jeszcze film, który będzie kontynuacją historii gangsterów z Birmingham.

W BBC pierwszy odcinek ostatniego sezonu popularnego serialu widzowie zobaczą 27 lutego 2022 o 21.00. Premierowy odcinek pod tytułem "Black Day" zostanie wyemitowany na antenie BBC One. 

Radosław Majdan świętuje 48. urodzinyMałgorzata Rozenek urządziła Radkowi Majdanowi przyjęcie niespodziankę z okazji 48. urodzin

Polscy widzowie serial oglądają na platformie Netflix. Nie wiadomo jeszcze, kiedy tam będzie można oglądać kontynuację historii gangsterskiej rodziny. Wszystko wskazuje na to, że odcinki będą dostępne w sieci dopiero po zakończeniu emisji w brytyjskiej telewizji, czyli najwcześniej za kilkanaście tygodni.

"Peaky Blinders 6". Kogo zobaczymy na ekranie?

Serial trzyma w napięciu nie tylko za sprawą fabuły, w której nie brakuje zwrotów akcji. O sukcesie "Peaky Blinders" nie mogłoby być mowy bez doskonałych kreacji aktorskich. W szóstym sezonie na ekranie zobaczymy m.in. takich artystów jak: Cillian Murphy, Helen McCrory, Paul Anderson, Sophie Rundle, Finn Cole i Sam Claflin. 

Więcej o: