Syn Cilliana Murphy'ego to skóra zdjęta z ojca. 16-latek zagra w filmie u boku gwiazd

Cillian Murphy dał się poznać jako utalentowany aktor, a jego występ w "Oppenheimerze" przeszedł do historii. Teraz w jego ślady idzie syn. Już wkrótce Aran wystąpi w filmie u boku gwiazd.

Cillian Murphy zdobył rozpoznawalność występując w serialu "Peaky Blinders", gdzie wcielał się w główną postać. Ogromną popularność przyniosła mu również rola w "Oppenheimerze". Fenomenalny aktor zagrał w filmie tytułowego bohatera, za co zgarnia mnóstwo nagród. Już wkrótce może nawet otrzymać Oscara. Co ciekawe, nie tylko on spośród swoich bliskich zaangażował się w aktorstwo. Wyszło na jaw, że w jego ślady poszedł syn Aran, który już pracuje nad swoją karierą. 16-latek wystąpi w filmie u boku gwiazd.

Zobacz wideo Edyta Górniak o zawodzie miłosnym swojego syna. Wierzy w miłość?

Syn gwiazdora "Oppenheimera" i "Peaky Blinders" idzie śladami ojca. Aran Murphy to kopia Cilliana Murphy'ego

W mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że młodszy syn Cilliana Murphy'ego, Aran, podpisał kontrakt z hollywoodzką agencją talentów. Od teraz reprezentuje go firma Sloane, Offer, Weber&Dern. Wcześniej marka współpracowała między innymi z Angeliną Jolie czy Willem Smithem. Co więcej, 16-latek już wkrótce zaliczy debiut w amerykańskiej produkcji. Zagra w filmie "Klara and The Sun", w reżyserii Taiki Waititi'ego. Aran wystąpi u boku takich sław, jak Jenna Ortega, która dała się poznać w serialu "Wednesday" czy Amy Adams, która jest zdobywczynią Oscara. Wygląda na to, że 16-letni syn Cilliana Murphy'ego będzie miał całkiem szybką drogę do sławy. Chcecie zobaczyć go na dużym ekranie?

Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

 

Cillian Murphy poświęcił się aktorstwu. Drastycznie schudł do roli w "Oppenheimerze"

Cillian Murphy specjalnie przygotowywał się do roli Oppenheimera. Natomiast w jednym z wywiadów z 2017 roku wyznał, że na potrzeby serialu "Peaky Blinders" zrezygnował z wegetarianizmu. Wcześniej praktykował go przez 15 lat. Kultowa rola z 2023 roku kosztowała go kolejną dietę. Tym razem aktor musiał drastycznie schudnąć, aby pasować do tytułowej roli "Oppenheimera". Koledzy z planu wygadali się, co głównie jadł Murphy. Były to... jabłka i migdały. Szczegóły na temat przygotowywania się do roli znajdziecie TUTAJZOBACZ TEŻ: Berlinale 2024. Te gwiazdy zwróciły uwagę fotografów na czerwonym dywanie. Nie obyło się bez wpadek

SAG 2024. Cillian Murphy ze statuetkami SAGSAG 2024. Cillian Murphy ze statuetkami SAG Fot. REUTERS/Mike BlakeWięcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.