Georgina Rodriguez zabrała dzieci do Disneylandu, a internauci grzmią. "Wstydź się"

Georgina Rodriguez wybrała się z dziećmi do Paryża. Obszerna fotorelacja z parku rozrywki, do którego się udali, nie wszystkim fanom modelki przypadła do gustu.

Georgina Rodriguez zyskała rozpoznawalność jako ukochana Cristiano Ronaldo, ale sama także pracuje na własny rachunek. Rozwija karierę jako influencerka i modelka, a co za tym idzie - jest częstą gościnią światowych tygodni mody. Na początku marca Rodriguez wybrała się na paryski fashion week, gdzie miała okazję również zaprezentować się na wybiegu. Wizyta w Paryżu nie upłynęła jej jednak wyłącznie na wypełnianiu zawodowych zobowiązań.

Zobacz wideo Georgina Rodriguez uczy się twerkować

Georgina Rodriguez pozuje w futrze. Spadła na nią krytyka

W stolicy mody Georginie Rodriguez towarzyszyły dzieci, a celebrytka zadbała o to, aby umilić im czas. Ukochana Cristiano Ronaldo zabrała ich pociechy do paryskiego Disneylandu, gdzie spotkały się z ulubionymi bajkowymi postaciami. Jak widać na zdjęciach, córki pary miały na sobie sukienki księżniczek, za to Rodriguez po parku rozrywki paradowała w futrze. Ten fakt nie umknął uwadze internautów. "Wstydź się za noszenie prawdziwych futer", "Przestań nosić futra", "Obrzydliwe", "I masz na sobie futro z martwych zwierząt, gratulacje..." - pisali w komentarzach.

 

To zresztą nie pierwszy raz, gdy Georgina Rodriguez wywołuje oburzenie ze względu na zamiłowanie do futer. Jest z tego faktu znana na tyle, że rok temu w prezencie urodzinowym organizacja PETA we współpracy z modelką Elen Rivas wysłała jej luksusowe sztuczne futro wykonane z materiałów z recyklingu. Za jego projekt odpowiadała francuska firma Maison R&C. "Przyjazny dla środowiska wegański płaszcz to odpowiedź na serię instagramowych zdjęć Rodriguez w futrach, których, mamy nadzieję, więcej nie założy" - mogliśmy przeczytać na stronie organizacji.

Zdjęcie Georginy Rodriguez ocenzurowane w Iranie

5 lutego Cristiano Ronaldo obchodził 39. urodziny, a ten dzień spędził w gronie najbliższych. Do mediów społecznościowych trafiło zdjęcie piłkarza, na którym pozuje wraz z dziećmi i Georginą Rodriguez. O święcie Ronaldo pisały także irańskie media, gdzie również znalazła się rodzinna fotografia. Jak zauważył jednak jeden z internautów, zdjęcie zostało jednak przerobione, a część ciała ukochanej sportowca została... spłaszczona. Więcej na ten temat pisaliśmy w tym artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.