Obrzydliwie bogate dzieci gwiazd. Córka Kim Kardashian została daleko w tyle. Pierwsze miejsce należy do Brytyjki

Ich rodziców zna cały świat. Niepełnoletnie dzieci gwiazd już mają majątki liczone w milionach dolarów. Sprawdźcie, kto znalazł się w najbogatszej piątce.

Na profilu @bestmarketingofficial na TikToku pojawiło się zestawienie piątki najbogatszych dzieci świata. Wśród nich znalazły się córki sióstr Kardashian i potomkowie króla Karola III. Ich majątki już opiewają na niewyobrażalne kwoty, choć większość z dzieci nie przekroczyła jeszcze dziesiątego roku życia. Sprawdźcie, kto znalazł się na samym szczycie listy. 

Zobacz wideo Rzeźniczak pokazał, jak zajmuje się córką

Córka Kim Kardashian zadebiutowała na scenie. Kanye West pękał z dumy

Na TikToku pojawiło się nagranie z rankingiem najbogatszych dzieci świata. Kto zajmuje najwyższe pozycje w tym zestawieniu? Na liście nie mogło zabraknąć North West, czyli 10-letniej córki najpopularniejszej celebrytki świata Kim Kardashian i rapera Kanye Westa. Dorastająca dziewczynka poszła w ślady swojego sławnego ojca i zarapowała z nim w najnowszym utworze "Talking/ Once again", który niedawno miał swoją premierę. Mała Kardashianka ma już za sobą też pierwszy koncert z ojcem. Widać, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie. North już buduje własną markę i rozpoznawalność. Na koncie swojej mamy na TikToku regularnie publikuje nagrania. Córka celebrytki i muzyka chwalona jest za kreatywność i oryginalność. Według rankingu z TikToka, North West plasuje się na piątej pozycji najbogatszych dzieci świata.

 

Debiut na scenie ma za sobą także Blue Ivy, córka Beyoncé i Jaya-Z. 12-latka dołączyła do ekipy tancerzy podczas ostatniej trasy koncertowej swojej sławnej mamy i jej występy były prawdziwym hitem w sieci. Początkowo nastolatka wygląda na speszoną i zestresowaną, ale z każdym kolejnym występem udowadniała, że geny definitywnie odziedziczyła po mamie. Blue Ivy zajęła trzecie miejsce w rankingu. 

Córka Beyoncé już koncertuje z mamą. Jej majątek opiewa na miliony

Blue Ivy w rankingu najbogatszych dzieci świata została prześcignięta przez córkę Kylie Jenner. Stormi Webster ma nie tylko sławną mamę, ale także rozpoznawalnego ojca. Jej tatą jest raper Travis Scott. Szacowany majątek córki celebrytki już przekroczył 570 milionów dolarów. Całkiem sporo, jak na pięciolatkę. 

Kim Kardashian z North West, Kylie Jenner z Stormi WebsterKim Kardashian z North West, Kylie Jenner z Stormi Webster Kim Kardashian z North West, Kylie Jenner ze Stormi Webster; fot. instrgam.com/norisblackbook, kyliejenner

Księżniczka Charlotte najbogatszym dzieckiem świata. Zostawiła w tyle nawet swojego brata

Jak się okazuje, najmłodsi członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej zostawiają Amerykanki daleko w tyle. Drugie miejsce w rankingu należy do przyszłego króla Wielkiej Brytanii, księcia George'a. Syn księcia Williama i księżnej Kate nie ma jeszcze własnych dochodów, ale jego rola w brytyjskiej gospodarce jest ogromna i to właśnie na tej podstawie oblicza się majątkową wartość niepełnoletnich potomków gwiazd i royalsów. W ten sam sposób obliczono majątek jego siostry, księżniczki Charlotte. To właśnie ona zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce w rankingu najbogatszych dzieci świata. Jej szacowany majątek to już ponad cztery miliardy dolarów. Tym samym prześcignęła swojego brata aż o miliard dolarów. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.