Georgina Rodriguez zainspirowała się "Lewą"? Anna ją zaczepia. "Świetna praca nóg..."

Georgina Rodriguez poszła w ślady Anny Lewandowskiej. Pokazała w mediach społecznościowych, jak tańczy bachatę. Ukochana Lewandowskiego nie kryła dumy.

Anna Lewandowska i Georgina Rodriguez to jedne z najpopularniejszych WAGs. Ukochaną polskiej trenerki fitness jest nie kto inny, jak Robert Lewandowski. Z kolei partnerem Hiszpanki jest Cristiano Ronaldo. Para jest związana ze sobą od ośmiu lat i wychowuje aż piątkę dzieci. Obie pary są bardzo znane w świecie show-biznesu. Georgina i Anna dobrze się znają. Po raz pierwszy spotkały się na Festiwalu Filmowym w Cannes. Dokument o ukochanej Ronaldo pokazywał, że to Poka pierwsza zagadała do koleżanki z branży. Ostatnio Georgina zainteresowała się tańcem, w którym specjalizuje się właśnie Lewandowska. Trenerka nie kryła dumy.

Zobacz wideo Anna Lewandowska szczerze o wychowaniu córek. Odpowiedziała na negatywne komentarze w sieci

Georgina Rodriguez trenuje bachatę w mediach społecznościowych. Anna Lewandowska nie kryje dumy

Gdy Anna Lewandowska przeprowadziła się wraz z rodziną do Barcelony, odkryła nową pasję. Trenerka fitness od dłuższego czasu oddaje się ćwiczeniom tańców latynoamerykańskich. Bachata kompletnie zawróciła jej w głowie. Lewandowska wybrała się nawet na specjalne warsztaty. Regularnie pokazuje fanom swoje umiejętności. Okazało się, że Georgina Rodriguez również zainteresowała się tym tańcem. Zaprezentowała swoje zmagania w mediach społecznościowych. Uczyła się kroków ze specjalnymi instruktorami. Ten fakt nie umknął Annie Lewandowskiej. Dumna kobieta postanowiła skomentować nagranie Georginy. Udostępniła je na swoim profilu. "Georgina też tańczy bachatę! Świetna praca nóg i taniec z partnerem. Niesamowicie Guapa (z hiszpańskiego - piękna, przyp. red.)" - napisała w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że ukochana Lewandowskiego była dumna ze swojej koleżanki. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

Anna Lewandowska do Georginy na InstagramieAnna Lewandowska do Georginy na Instagramie fot. https://www.instagram.com/georginagio/screen, https://www.instagram.com/stories/annalewandowska

Anna Lewandowska od dłuższego czasu trenuje bachatę. Niedawno zatańczyła z mężem. Co na to fani?

Anna Lewandowska postanowiła wkręcić swojego męża w taniec. Zaangażowała Roberta w ognisty taniec, z którego nagranie pojawiło się na profilu na Instagramie. Internauci nie zostawili jednak suchej nitki na parze. Ich zdaniem, pokaz taneczny nie był zbyt zachwycający. W komentarzach pojawiły się słowa krytyki. "Piękna oprawa, piękni ludzie, piękna choreografia, ale tańca w tańcu trochę zabrakło", "Nie widziałam bardziej topornego tańca. Lepiej wychodzi im sport. Zero lekkości" - czytamy na profilu Anny Lewandowskiej. Co sądzicie? ZOBACZ TEŻ: Walentynki u Lewandowskich. Zadowolona Anna zapozowała z bukietem róż. "Moja miłość"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.