Kieran Culkin wparował na wywiad aktorki z serialu "Sukcesja". Nagle pocałował 66-latkę

Kieran Culkin wparował na wywiad J. Smith-Cameron, aktorki z serialu "Sukcesja", która gra Gerri. Stało się to, na co widzowie czekali przez cztery sezony show.

Na początku stycznia 2024 roku Kieran Culkin zdobył Złoty Glob za rolę Romana Roya w cenionym przez krytyków serialu "Sukcesja". Aktor był w poprzednich latach dwukrotnie nominowany, ale dopiero za trzecim razem udało mu się prześcignąć rywali. - W pewnym sensie zaakceptowałem, że nigdy nie będę na tej scenie. To miły moment. Wypchaj się, Pedro! Przepraszam. Ta nagroda jest moja! - krzyczał żartobliwie ze sceny w kierunku Pedro Pascala, który otrzymał nominację za serial "The Last of Us". Culkin niezaprzeczalnie ma teraz dobrą passę. Właśnie zdobył kolejną statuetkę, nagrodę Emmy dla najlepszego aktora pierwszoplanowego również za rolę w "Sukcesji". 75. ceremonia wręczania nagród Emmy Awards odbyła się 15 stycznia w Peacock Theatre w Los Angeles. Serial "Sukcesja" w tym roku otrzymał aż 26 nominacji.  Produkcja ma już na swoim koncie nagrodę Emmy dla najlepszego serialu dramatycznego, za drugi sezon w 2020 roku i trzeci sezon w 2022 roku. Na czerwonym dywanie przed galą Culkin dorwał swoją serialową koleżankę J. Smith-Cameron i przerwał jej wywiad. Skończyło się na pocałunku. Moment został nagrany i już podbija sieć. 

Zobacz wideo "Sukcesja" - zwiastun 4. (finałowego) sezonu

Kieran Culkin przerwał wywiad serialowej Gerri. "Wyglądasz piękne, ładnie pachniesz". Potem był pocałunek

Kierana Culkina i J. Smith-Cameron łączy wyjątkowo przyjacielska i zażyła relacja, o czym mogliśmy się przekonać podczas relacji z czerwonego na gali Emmy Awards. Culkin przerwał wywiad aktorki z magazynem "Variety" i zaczął żartować, że J. Smith-Cameron uwielbia z nim pracować, ale poza planem nie może go znieść. - Kocham Kierana Culkina. Uwielbiam z nim pracować, mimo że jest totalnym dupkiem Nienawidzę go prywatnie - wtrącił się aktor, sugerując wypowiedź serialowej Gerri. - Naprawdę mnie nienawidzisz? Wyglądasz piękne i ładnie pachniesz - dodał żartobliwie aktor. J. Smith-Cameron zareagowała z uśmiechem na jego żarty i powiedziała do Culkina "Pocałuj mnie", co też od razu uczynił. Ta scena z pewnością ucieszy fanów serialu "Sukcesja", którzy aż do czwartego sezonu mieli nadzieję, że Roman i Gerri w końcu będą razem. "Roy i Gerri jak żywi" komentowali w sieci.

Kieran Culkin pocałował serialową Gerri z 'Sukcesji'Kieran Culkin pocałował serialową Gerri z 'Sukcesji' fot. screen youtube.com/Kieran Culkin Interrupts J. Smith-Cameron's Emmys Interview to Give Her a Kiss

Serial "Sukcesja" jest po brzegi wypełniony pokręconymi relacjami międzyludzkimi. Jednym z ulubionych wątków widzów jest pełen napięcia seksualnego flirt najmłodszego z rodzeństwa Royów, Romana (w tej roli Kieran Culkin) i dobijającej do 60-tki Gerri (J. Smith-Cameron), która jest wysoko postawioną osobą w firmie jego ojca. W jednej ze scen grany przez Culkina bohater zamyka się w łazience, a Gerri wydaje mu seksualne rozkazy niczym rasowa domina. Co ciekawe, między bohaterami nigdy nie doszło do faktycznej "konsumpcji" ich relacji. Nie było nawet pocałunku, mimo tego wytworzone między nimi napięcie aż rozsadzało ekran. Culkin i aktorka znali się jeszcze przed "Sukcesją" i to właśnie łącząca ich relacja zainspirowała twórców serialu do rozbudowania ich wątku. J. Smith-Cameron poznała Culkina na planie sztuki "Margaret" w 2011 roku, kiedy razem grali na Broadwayu. - Kieran i ja, w przyjacielski sposób, zaczęliśmy coś w stylu głupiutkiego flirtu, bo darzymy się sympatią. Rozumiemy się nawzajem, jeśli chodzi o poczucie humoru. Improwizowaliśmy razem. To było dla nas zabawne, kiedy Roman flirtował z Gerri. Cóż, niestosowne i zabawne. Więc po prostu tak trzymaliśmy. W jakimś momencie scenarzyści zaczęli zdawać sobie z tego sprawę - wyjawiła aktorka w rozmowie z "The New Yorker".

Nie tylko Kieran Culkin triumfuje. Macaulay Culkin wreszcie został doceniony przez Hollywood

Nie tylko Kieran Culkin ma ostatnio dobry czas. Jego "bardziej znany" brat Macaulay Culkin, który zagrał Kevina w kultowym filmie "Kevin sam w domu" wreszcie został doceniony przez Hollywood. 1 grudnia 2023 roku odsłonił swoją tabliczkę w kultowej Alei Gwiazd. Podczas ceremonii aktorowi towarzyszyła żona i dzieci. Culkina wspierała też jego serialowa mama Catherine O'hara. - Gratuluję, tak bardzo zasługujesz na własną tabliczkę w hollywoodzkiej Alei Gwiazd. I dziękuję, że w tym radosnym wydarzeniu uwzględniłeś także mnie - twoją udawaną mamę, która zostawiła cię samego w domu nie raz, a dwa razy. Jestem z ciebie bardzo dumna - powiedziala aktorka. Culkin przeszedł długą drogę, aby znaleźć się w tym miejscu. Wcześniej borykał się z uzależnieniem od narkotyków. Jak wyszedł z choroby? Więcej przeczytasz tutaj

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.