Nie żyje 19-letnia influencerka. Niedawno przeszła operację, która miała ją uratować

Smutne wieści dotarły do nas z zagranicy. Brazylijska influencerka Maria Sofia Valim nie żyje. Informację o śmierci przekazał jej ojciec. "Z najgłębszym bólem i smutkiem informuję wszystkich o śmierci mojej ukochanej córki" - napisał na Instagramie.

Brazylijska influencerka Maria Sofia Valim zmarła w wieku 19 lat, po pilnym przeszczepieniu wątroby. Informację o śmierci celebrytki przekazał jej ojciec Vitor Valim, który jest burmistrzem gminy stanu Caucaia w Ceará w północno-wschodniej Brazylii. Maria Sofia Valim zmarła w sobotę 9 grudnia, przeszczep wątroby odbył się we wtorek 5 grudnia.

Zobacz wideo Plotek Małgorzata Werner o ostatnich chwilach ojca.

Nie żyje brazylijska influencerka. Rozdzierające słowa bliskich. "Każdego dnia mojego życia będę patrzeć w niebo"

Vitor Valim opublikował w mediach społecznościowych obszerny wpis. "Z najgłębszym bólem i smutkiem informuję wszystkich o śmierci mojej ukochanej córki Sofii. Niestety jej ciało nie przetrwało. Dziękuję wszystkim za modlitwy i uczucia okazywane mi i moim rodzinę w tej chwili skrajnego cierpienia" - napisał na Instagramie. Po czym dodał, że prosi o wyrozumiałość. Przekazał, że ostatnie pożegnanie planowane jest tylko i wyłącznie w otoczeniu najbliższych.

Chciałbym prosić wszystkich o wyrozumiałość w tej chwili tak wielkiego bólu. Ceremonie czuwania i pochówku będą ograniczone wyłącznie do rodziny - oznajmił. 

Mama zmarłej influencerki także złożyła hołd i w pięknych słowach pożegnała córkę. "Zawsze jesteś światłem! Każdego dnia mojego życia będę patrzeć w niebo, aby zobaczyć, jak świeci i wstawia się za nami" - napisała. W dalszej części wpisu nawiązała do przyczepu. "Sofia uczyła i zostawiała nam wiele zadań. Jednym z nich jest wspieranie akcji dawstwa narządów. Jeden dawca może uratować życie kilku osób. Otrzymanie tej szansy było ekscytującym i wyjątkowym momentem w naszej rodzinie" - stwierdziła.

Kim była Maria Sofia Valim?

Maria Sofia Valim była influencerką. Jej instagramowy profil śledziło ok. 100 tys. obserwujących. Oprócz tego rozpoczęła studia prawnicze. Swoje życie dokumentowała w sieci. Udostępniała różnorodne treści. Pokazywała, jak ćwiczy i podróżuje oraz jak dba o skórę i w jakich sklepach robi zakupy. Maria Sofia Valim była również zagorzałą fanką Taylor Swift. W jednym z ostatnio dodanych postów pokazała, jak w towarzystwie znajomych bawi się na jej koncercie w Brazylii. 

 

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.