Nie żyje Sophie Anderson. Dwa tygodnie wcześniej umarł jej mąż

Sophie Anderson odeszła w wieku 36 lat. Aktorka filmów dla dorosłych zmarła dwa tygodnie po śmierci jej partnera, Olivera Speddinga.

Nie żyje Sophie Anderson - aktorka filmów dla dorosłych oraz aktywistka na rzecz praw osób LGBTQ+. Jako pierwsza o śmierci celebrytki napisała Rebecca More - jej wieloletnia przyjaciółka, z którą w 2018 roku stworzyły popularny duet "Co*k Destroyers". More do wpisu załączyła krótki materiał wideo w którym upamiętniła zmarłą. Sophie Anderson w ostatnim czasie miała niezwykle trudny czas, bowiem w połowie listopada umarł jej mąż, Oliver Spedding.

Zobacz wideo Kora zostawiła to po śmierci

Nie żyje Sophie Anderson. Tak żegna ją przyjaciółka 

"Jestem wstrząśniętą okropną wiadomością o śmierci Sophie. Dzieliłyśmy razem wspaniały czas, a ten materiał pokazuje, w jaki sposób ją zapamiętam" - zaczęła More. Przyjaciółka zmarłej opisała ją jako osobę o wielkim sercu, która w życiu prywatnym była całkowicie inna, niż mogłoby wynikać z jej prowokacyjnego wizerunku. "Zabawna i miła duszyczka, która robiła skandale na zewnątrz, a wewnątrz była niezwykle delikatna. Byłyśmy bardzo blisko i spędziłyśmy razem szalony czas, który był dla nas bardzo wyjątkowy. Taką ją zapamiętam. To tragiczna wiadomość, ale wiem, że teraz zaznałaś spokoju. Zawsze będę cię kochać i będziesz zajmować wyjątkowe miejsce w moim sercu" - czytamy we wpisie More.

 

Nie żyje Sophie Anderson. Dwa tygodnie wcześniej umarł jej mąż, Oliver Spedding

Przyczyna śmierci Sophie Anderson nie została ujawniona. Zaskakujący może być fakt, że we wrześniu mąż Anderson sfingował jej śmierć, podając w sieci nawet szczegóły pochówku. Informacje te niedługo później dementowała Rebecca More, przekazując, że z Sophie jest wszystko w porządku. To jednak nie koniec. Partner Anderson zmarł w połowie listopada. Były piłkarz klubu Crystal Palace, który od jakiegoś czasu robił karierę w branży filmów dla dorosłych, odszedł w wieku 34 lat. "To rozdzierająca serce wiadomość, Ollie był wojownikiem na boisku i za każdym razem, gdy reprezentował Croydon, dawał z siebie 100 procent. Kilka tygodni temu rozmawialiśmy o jego powrocie do futbolu. Spoczywaj w pokoju" - napisał w mediach społecznościowych jego menadżer. Sophie Anderson odeszła blisko dwa tygodnie po śmierci ukochanego.

Oliver SpeddingOliver Spedding Instagram/oliverspedding

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.