Córka Michaela Jacksona poszła w ślady ojca. Paris podbija muzyczną scenę. Tak dziś wygląda

Paris Jackson, jedyna córka Michaela Jacksona, ma już 25 lat. Jakiś czas temu zaczęła karierę muzyczną i dziś na koncertach gromadzi tłumy. Zobaczcie, jak się zmieniła.

Paris Jackson jest jedyną córką Michaela Jacksona. Jej matką jest Debbie Rowe, druga żona piosenkarza. Po rozwodzie to on zaopiekował się dziećmi. Król popu bardzo dbał o prywatność swoich pociech. Córka wokalisty zaczęła pojawiać się w mediach dopiero w 2010 roku, kiedy artysta już nie żył. Dziś Paris ma 25 lat i próbuje swoich sił w muzyce.

Zobacz wideo Echa dokumentu o Jacksonie. Radio BBC nie gra jego muzyki

Córka Michaela Jacksona poszła w ślady ojca. Paris podbija muzyczną scenę. Tak dziś wygląda

Paris Jackson jako dziecko długo żyła pod kloszem. Wszystko zmieniło się po śmierci ojca. Dziewczyna miała wówczas 11 lat i zaczęła coraz częściej pojawiać się publicznie. Szerokim echem odbił się w mediach wywiad, którego jako 14-latka udzieliła Oprah Winfrey. Córka króla popu długo szukała swojej drogi. Próbowała sił w modelingu, a następnie w aktorstwie. Jakiś czas temu postanowiła pójść w ślady ojca i zajęła się muzyką. Jej debiutancki album zatytułowany "Wilted" ukazał się w listopadzie 2020 roku. Najnowszy singiel młodej gwiazdy "Just You" miał premierę na jesień 2022 roku. Wygląda na to, że Paris świetnie odnalazła się na scenie. Piosenkarka gromadzi na swoich koncertach tłumy fanów.

Paris JacksonParis Jackson Instagram/parisjackson

Paris Jackson szczerze o ojcu. "Dorastaliśmy w poczuciu, że musimy na wszystko zapracować"

Choć na temat Michaela Jacksona krążyły różne plotki, Paris Jackson zapewnia, że był on wspaniałym ojcem. W rozmowie z Naomi Campbell, która ukazała się na youtube'owym kanale modelki, zdradziła, że piosenkarz chciał, aby jego dzieci poznały świat. - Widzieliśmy wszystko. Widzieliśmy kraje Trzeciego Świata. Widzieliśmy każdą część globu - mówiła Paris Jackson. Artysta dbał jednak o to, żeby jego pociechy nie były oderwane od rzeczywistości. - Mój tata był naprawdę dobry w wychowywaniu nas na kulturalnych ludzi i pilnował naszego wykształcenia, a nie tylko pokazywał blichtr i blask sławy (...) Dorastaliśmy w poczuciu, że musimy na wszystko zapracować. Jeśli chcieliśmy pięć zabawek od FAO Schwarz lub Toys R Us, musieliśmy przeczytać pięć książek - wspominała piosenkarka.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA