Żona Bruce'a Willisa o śmierci Matthew Perry'ego. "Nie muszę znać protokołu z sekcji zwłok"

Emma Heming Willis, prywatnie żona Bruce'a Willisa, opublikowała na InstaStories wymowny wpis na temat śmierci Matthew Perry'ego. 45-latka apelowała o rozwagę.

Matthew Perry zmarł 28 października. Ciało aktora "Przyjaciół" znalazł jego asystent w jacuzzi, w domu gwiazdora w Los Angeles. Na miejscu pojawiły się służby oraz bliscy Perry'ego. Nagranie spod domu aktora, na którym widać wozy i taśmy policyjne oraz karetkę, szybko pojawiło się w sieci. W mediach nie brakuje też wpisów na temat nieoficjalnych przyczyn śmierci aktora, czy wstępnych wyników sekcji zwłok. Na Instagramie i serwisie X (dawniej Twitter) jest wiele wpisów, w których fani aktora i serialu "Przyjaciele" żegnają serialowego Chandlera Binga. Teraz głos w sprawie zajęła Emma Heming Willis, której nie podoba się to, co dzieje się po śmierci Perry'ego. 

Zobacz wideo "Friends: Reunion". Zobacz zwiastun nowego epizodu serialu "Przyjaciele"!

Żona Bruce'a Willisa wściekła. Stanęła w obronie rodziny i przyjaciół Matthew Perry'ego

O śmierci Matthew Perry'ego pisało już wielu. Co ciekawe aktorzy, którzy wcielali się w główne role w "Przyjaciołach" dalej milczą i nie pożegnali publicznie kolegi po fachu. Być może wychodzą z podobnego założenia, co Emma Heming Willis. Żona Bruce'a Willisa jest bowiem zniesmaczona tym, jak medialna stała się śmierć aktora. By dać temu wraz, opublikowała wymowny wpis na InstaStories.

Nie muszę słyszeć nagrania z wezwania pod numer 911. Nie muszę znać protokołu z sekcji zwłok. Dlaczego? Bo to zupełnie nie jest moja sprawa. Ten poziom gapienia się [na tę tragedię - red.] jest okropny. Nigdy tego nie zrozumiem. Niech ten człowiek spoczywa w pokoju. Okażcie trochę szacunku. Dajcie jego rodzinie i przyjaciołom możliwość opłakiwania go i smucenia się, bez całego tego hałasu - czytamy.

Tak wyglądają okolice domu Matthew Perry'ego po tym, jak media obiegła informacja o jego śmierciTak wyglądają okolice domu Matthew Perry'ego po tym, jak media obiegła informacja o jego śmierci TikTok @joy.of.everything

Żona Bruce'a Willisa o chorobie aktora

Emma Heming Willis prawdopodobnie wie, co czują rodzina i przyjaciele Matthew Perry'ego. Sama z pewnością wielokrotnie natknęła się na clickbaitowe tytuły na temat choroby swojego męża. W tabloidach ukazywały się też niezbyt korzystne zdjęcia gwiazdora "Szklanej pułapki", po tym, jak zdiagnozowano u niego demencję. Co ciekawe była modelka sama chętnie mówi o chorobie Willisa, ale nie po to, by zdobywać popularność, ale by uświadamiać inne rodziny, w których ktoś zmaga się z FTD, a więc demencją czołowo-skroniową. 

Emma Heming, Bruce WillisEmma Heming, Bruce Willis Instagram.com/emmahemingwillis

Więcej o:
Copyright © Agora SA