Kwaśniewska olśniewa w najmodniejszym sweterku sezonu. Patrzymy też na Mołek. Zaszalała z butami

Daniel Qczaj wypuścił nową linię treningową. Na premierze tejże pojawiły się między innymi Jolanta Kwaśniewska, Magda Mołek czy Marzena Rogalska.

13 października gwiazdy pojawiły się na evencie zorganizowanym przez Daniela Qczaja. Trener bowiem może pochwalić się nową linią treningową, która właśnie ma swoją premierę. Na ściance pojawiły się więc takie sławy, jak: Jolanta Kwaśniewska, Magda Mołek, Katarzyna Sokołowska, Marzena Rogalska czy Bogna Sworowska. Niektórzy postawili na elegancję, inni - jako że wydarzenie miało charakter sportowy - zapozowali w dresach albo sportowych kostiumach. 

Zobacz wideo Aleksandra Kwaśniewska: Rodzice dawali mi ogrom wolności. Podbierała mamie ubrania?

Jolanta Kwaśniewska zagościła u Qczaja

Jolanta Kwaśniewska od czasu do czasu pojawia się na ściankach. Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć na premierze sztuki "Edukując Ritę" w Teatrze 6. Piętro w Warszawie. Teraz była pierwsza dama pojawiła się na promocji sportowego wydarzenia. Nie postawiła jednak na dresy, a pozostała wierna eleganckiemu stylowi, który prezentuje od lat. Kwaśniewska na evencie pojawiła się w luźnym sweterku w paski. Ten krój i wzór to hit jesiennych stylizacji. Do tego szerokie czarne spodnie przypominające skórę. Taki fason również jest w modzie. Co ciekawe żona Aleksandra Kwaśniewskiego nie zdecydowała się na szpilki, ale proste mokasyny. Trzeba przyznać - ciekawy i trafny wybór. Całość uzupełniały czarna apaszka zawieszona na szyi oraz duża torebka typu szoperka. Kwaśniewska nie szalała też z makijażem - ten idealnie podkreślił jej urodę. Zdjęcia Jolanty Kwaśniewskiej znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Magda Mołek w garniturze i sportowych butach

Stylowo wyglądała także Magda Mołek. Dziennikarka postawiła na modny w tym sezonie garnitur z długą oversizową marynarką i szerokimi spodniami. Ta klasyka mocno się broni. Mołek postanowiła ją jednak nieco przełamać, zestawiając garnitur z białym golfem i białymi sportowymi butami. Całość prezentowała się kapitalnie. Warto dodać, że Mołek postawiła na delikatny makijaż - mocniej podkreśliła jedynie usta. Upięła też włoscy i zdecydowała się na skromną biżuterię - kolczyki i pierścionek, który przypominał sygnet. W podobnym szerokim garniturze pokazała się też Katarzyna Sokołowska, która przyszła na event w koszulce z napisem "Nie śpij, bo cię przegłosują". Marzena Rogalska i Bogna Sworowska podobnie jak Qczaj zapozowali natomiast na ściance w sportowych ubraniach. Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Jolanta KwaśniewskaJolanta Kwaśniewska KAPIF.pl / KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.