Antoni Pawlicki poczynił emocjonalny wpis. Zmiażdżył Władimira Putina różnymi obelgami!

Antoni Pawlicki zaprosił do swojego domu uchodźczynie z Ukrainy. W instagramowym wpisie nie potrafił powstrzymać emocji. Aktor zwrócił się bezpośrednio do dyktatora z Rosji.

Więcej informacji na temat aktualnej sytuacji w Ukrainie znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor dumna z sąsiadów oraz brata. Przyjęli uchodźców z Ukrainy

Wiele polskich gwiazd czynnie zaangażowało się w pomoc ukraińskim uchodźcom. Do tego grona zalicza się też Antoni Pawlicki. Aktor wraz z żoną, Agnieszką Więdłochą, przyjęli do swojego domu uciekające przed wojną kobiety z dziećmi. Ostatnio na Instagramie artysty pojawił się pełen emocji wpis.

Antoni Pawlicki ostro o Władimirze Putinie. Aktor nie przebierał w słowach

Antoni Pawlicki zdecydował się udzielić schronienia uchodźczyniom z Ukrainy. Na instagramowym profilu pochwalił się zdjęciem z gośćmi. Zaznaczył, że kobiety i ich dzieci są bezpieczne.

Alena i jej dwutygodniowy syn oraz towarzyszki wojennej tułaczki są już bezpieczne u nas w domu. Podczas kiedy ich mężowie i ojcowie walczą z ruskim najeźdźcą o wolność swoją i naszą, my mamy obowiązek przynajmniej zaopiekować się ich rodzinami - zaczął.

W dalszej części wpisu Antoni Pawlicki nie mógł powstrzymać emocji. Zwrócił się bezpośrednio do Władimira Putina.

A teraz do ciebie, ty sku******! Popatrz, w oczy tych dziewczyn i dzieci, które skazałeś na tułaczkę! Popatrz na zdjęcia trupów, które pokrywają teraz Ukraińską ziemię! Ten ogrom nieszczęścia do ciebie, ch***, wróci! Karma wraca i dobrze o tym wiesz, złamasie. Ty, tak samo jak wszyscy inni, którzy zaczynają wojnę, nigdy nie będziecie szczęśliwy! Zdechniesz w męczarniach, bo ten ogrom cierpienia i zła, które sprowokowałeś, wróci do ciebie! Przegrasz, a szczury z twoje klatki zjedzą cię żywcem! - grzmiał aktor.

W komentarzach internauci w pełni zgodzili się ze słowami artysty i gratulowali mu odwagi.

Mocne, ale brawo za odwagę.
Szacunek dla pana Antoniego. Pozdrawiam panie i maluszka.
Lepiej bym tego nie ujęła.

Na post zareagował również Mateusz Damięcki.

Wielkie dzięki, Agnieszka i Antek. Tylko tak! - napisał.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.