Łzy wzruszenia na wojnie. Ukraiński żołnierz oświadczył się ukochanej podczas rutynowej kontroli

Poruszające nagranie trafiło do sieci. Wybranka żołnierza nie potrafiła powstrzymać łez po tym, gdy żołnierz poprosił ją o rękę.

Więcej na temat wojny w Ukrainie przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Na Ukrainę są obecnie skierowane oczy całego świata. Nasi wschodni sąsiedzi z dnia na dzień porzucili swoje codzienne obowiązki, by móc stanąć do walki o niepodległość ojczyzny. Tym bardziej wszelkie symbole minionego świata są doceniane przez obserwatorów dramatycznego spektaklu. Niecodzienne zdarzenie miało miejsce podczas rutynowej kontroli auta. Ukraiński żołnierz, z pomocą kolegów, zainscenizował całą sytuację, by móc oświadczyć się ukochanej.

Zobacz wideo

Świat obiegło wzruszające nagranie. Ukraiński żołnierz oświadczył się ukochanej w nietypowej sytuacji

Wzruszające nagranie na Twitterze zamieścił serwis NEXTA. Na filmiku widzimy, jak niczego nieświadomi pasażerowie poddają się rutynowej kontroli. W pewnym momencie przed dziewczyną w liliowej kurtce klęka żołnierz. Zszokowana pasażerka nie jest w stanie powstrzymać łez szczęścia.

Nagranie poruszyło internautów. Pod twitterowym wpisem znajdziemy mnóstwo komentarzy. Niektóre z nich chwytają za serce.

Czasami po prostu trzeba znaleźć dobro w złu. Gratulacje dla nich!
Odrobina szczęścia w środku brutalnej wojny. Bezcenne.
Jeśli obywatele jakiegokolwiek narodu robią coś takiego w środku wojny, możesz być pewien, że ich wola triumfu jest większa niż jakiekolwiek zło, które może wyrządzić wróg. Do nich należy zwycięstwo, chwała Ukrainie - czytamy.

Zachęcamy do obejrzenia całego nagrania.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.