Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie pubu sprzed tygodnia i z teraz. Właściciele lokalu wyrzucili "Putina"

Od kiedy wojska Władimira Putina rozpoczęły inwazję na Ukrainę, cały świat zaangażował się w pomoc naszym wschodnim sąsiadom. Swoją solidarność wyrażają też właściciele mniejszych i większych firm. Na Instagramie Joanny Koroniewskiej pojawiło się zdjęcie pubu, który postanowił oddać hołd prezydentowi Ukrainy.

Więcej aktualnych informacji znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Joanna Koroniewska o macierzyństwie i małżeństwie z Maciejem Dowborem

Trwa rosyjska inwazja na Ukrainę. Nasi wschodni sąsiedzi nadal dzielnie bonią swojej ojczyzny. W związku z obecną sytuacją wiele firm i instytucji zdecydowało się nałożyć sankcje na Rosję. Ze świata płyną wyrazy wsparcia dla ukraińskich obywateli. Międzynarodowa opinia jednogłośnie potępia działania Władimira Putina. Ostatnio na InstagramieJoanny Koroniewskiej pojawiło się zdjęcie izraelskiego pubu. Jego  właściciele postanowili zareagować na wydarzenia w Ukrainie.

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie izraelskiego pubu. Jego właściciele oddali cześć prezydentowi Ukrainy

Na instagramowym profilu Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie przedstawiające ten sam pub przed i po wybuchu wojny. Zanim rosyjskie wojska rozpoczęły inwazję na Ukrainę, miejsce nosiło nazwę "Putin Pub", teraz na budynku widnieje szyld "Zelensky Pub".

Jeszcze dwa tygodnie temu ten pub w Jerozolimie nazywał się Putin, ale jak widać, historia potrafi się szybko rozprawić ze zbrodniarzami. Jak wam się podoba nowa nazwa?! - podpisała post aktorka.
 

W komentarzach pojawiły się głosy, że fotografia to fotomontaż. Według informacji podanych przez portal newsweek.com szyld "Putin Pub" rzeczywiście został zdjęty. Właściciele postanowili zmienić nazwę w geście solidarności z Ukrainą. Internauci zasugerowali więc, że lokal powinien od teraz nazywać się "Zelensky Pub". Nowy szyld nie został jednak jeszcze oficjalnie zaprezentowany, a w miejscu "Putina" widnieje pusta przestrzeń.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.