Wyciekło zdjęcie Wołodymyra Zełenskiego z młodości. Miał kolczyk. "Który przystojniejszy - on czy Ibisz?"

Na jednym z kont na Instagramie pojawiło się stare zdjęcie Wołodymyra Zełenskiego. 44-letni dziś prezydent Ukrainy błyskawicznie został porównany do kilku sław ze świata muzyki, a nawet do Krzysztofa Ibisza.

Więcej tekstów dotyczących Wołodymyra Zełenskiego znajdziecie na Gazeta.pl

Wołodymyr Zełenski dziś jest bohaterem, bo nie boi się gróźb Władimira Putina i dzielnie walczy o swój kraj. Nie zawsze aspirował do bycia politykiem, o czym świadczy sposób funkcjonowania w mediach jeszcze kilka lat temu. Zełenski był kabareciarzem, grał w serialach, a nawet wytańczył sobie Kryształową Kulę w "Tańcu z Gwiazdami". Spójrzcie zresztą na jego zdjęcie z młodości - internauci uważają, że wizerunkowo bliżej mu było do artysty niż polityka, który stanie na czele państwa. 

Zobacz wideo Za co Magda Bereda kocha Justina Biebera?

Wołodymyr Zełenski w młodości 

Na koncie @Sentymenty_oficjalnie na Instagramie administratorzy dokopali się do starego zdjęcia Wołodymyra Zełenskiego. Choć nie wiadomo, ile miał wtedy lat, wydaje się, że mogły to być czasy szkoły średniej albo studiów. Brak zarostu, t-shirt i kolczyk w uchu sprawiają, że wygląda jak zbuntowany nastolatek. 

 

W komentarzach nie brakuje komplementów, a nawet porównań do innych gwiazd - w tym do lidera Maneskin Damiano Davida, Dave Gahan z Depeche Mode czy... Krzysztofa Ibisza. 

Wołodymyr Maneskin.

Damiano z Maneskin ostro o homofobii podczas MTV EMA 2021Damiano z Maneskin ostro o homofobii podczas MTV EMA 2021 Fot. Agencja Wyborcza.pl

On mi tu wygląda jak Dave Gahan z Depeche Mode.

Dave GahanDave Gahan Agencja Wyborcza.pl

Wygląda jak zaginiony członek Just 5.

Just 5Just 5 fot. kadr z Youtube

Dziewczyny, ale szczerze i bez ironii, który przystojniejszy - on czy Ibisz?

Krzysztof IbiszKrzysztof Ibisz Kapif.pl

Dostrzegacie podobieństwo Zełenskiego do któregoś z nich?

Zobacz też: Prezydent Ukrainy wygrał pierwszą edycję "Tańca z Gwiazdami". Nagranie z tańcem Zełenskiego podbija sieć

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie 

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna 

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa 

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.