Prezydent Ukrainy wygrał pierwszą edycję "Tańca z Gwiazdami". Nagranie z tańcem Zełenskiego podbija sieć

Wołodymyr Zełenski dzisiaj jest znany jako odważny prezydent Ukrainy, który nie boi się gróźb Putina. Politykiem jest jednak od niedawna, wcześniej był kabareciarzem. W 2006 roku wygrał "Taniec z Gwiazdami". Nagranie, na którym tańczy, jest hitem sieci.

Więcej informacji na temat sytuacji w Ukrainie znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Świat patrzy z podziwem na Wołodymyra Zełenskiego. Wbrew kremlowskiej propagandzie, prezydent Ukrainy nie uciekł z kraju. Wraz z rodziną jest cały czas w atakowanym Kijowie. W poruszającym nagraniu zapowiedział, że niezależnie od wszystkiego zostanie w mieście ze swoimi rodakami i będzie go bronić. Nie wszyscy dzisiaj pamiętają, że ten dzielny człowiek, zanim wszedł do świata polityki, był kabareciarzem. Zdobył popularność i wziął udział w pierwszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Teraz nagranie z jego występów bije rekordy popularności.

Zobacz wideo Rosjanie protestują przeciwko wojnie

Wołodymyr Zełenski wygrał pierwszą edycję "Tańca z Gwiazdami". Mamy nagranie

Ostatnie dni są historycznym sprawdzianem dla Wołodymyra Zełenskiego. Powszechnie uważa się, że prezydent Ukrainy zdaje ten egzamin doskonale. Politykiem w gruncie rzeczy jest od niedawna. W 2017 roku założył własną partię polityczną. W 2019 roku wystartował w wyborach prezydenckich, które wygrał w drugiej turze, otrzymując 73,2 proc. głosów. Popularność w swoim kraju zdobył znacznie wcześniej. W 1997 roku założył kabaretową grupę "95-j kwartał", w której był autorem większości skeczy. Komediowy zespół bardzo szybko zdobył dużą rozpoznawalność. W 2006 roku Zełenski wystąpił w pierwszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jego partnerką była Ołena Szoptenko. Para zachwycała jurorów i widzów. Przyszły prezydent dotarł do finału, w którym nie dał szans rywalom i ostatecznie wygrał program. Teraz nagranie z "Tańca z Gwiazdami", na którym tańczy Zełenski, podbija Internet.

 

Warto tutaj wspomnieć, że prezydent Ukrainy zainteresował się tańcem na długo przed swoim występem w "Tańcu z Gwiazdami". Jeszcze będąc studentem dołączył do zespołu Zaporoże - Krzywy Róg - Tranzyt, jako choreograf. 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.