Lara Gessler przeżywa inwazję Rosji na Ukrainę. "Miał być słodki dzień. Pozostała gorycz"

Lara Gessler w instagramowym wpisie nawiązała do sytuacji w Ukrainie. Zupełnie inaczej wyobrażała sobie dzisiejszy dzień.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wojna Rosji z Ukrainą trwa już od 2014 roku, jednak ostatnie tygodnie wstrząsnęły całą Europą. Rankiem 24 lutego napłynęły informacje o zrealizowaniu militarnych gróźb Władamira Putina. Rosyjskie wojska zaatakowały naszych sąsiadów.

Zobacz wideo Prezydent Ukrainy na Telegramie o rosyjskim ataku. "Zwyciężymy. Jesteśmy gotowi na wszystko"

Hanna Lis, Małgorzata KożuchowskaHanna Lis o sytuacji na Ukrainie. Inne gwiazdy też zabrały głos

Gwiazdy opublikowały w mediach społecznościowych wiele wpisów, przesyłając wsparcie dla mieszkańców Ukrainy. Wśród nich znalazła się Lara Gessler. Na jej Instagramie ukazało się czarne tło. Z żalem opisała dzisiejsze realia. 

Lara Gessler zrozpaczona porannymi wiadomościami z Ukrainy. "Miał być słodki dzień"

Lara Gessler od lat nie rozpoczyna dnia od oglądania wiadomości. Napływające ze świata informacja wiele ją kosztują i przekładają się na poranną dawkę złości, bezsilności i frustracji. Zdecydowanie lepiej funkcjonuje, kiedy zrobi to po porannym wyjściu z domu.

Od dawna nie zaczynam dnia od wiadomości. Robiłam tak przez wiele lat i doszłam do wniosku, ze za dużo mnie to kosztuje. Dawka kortyzolu z rana - ze złości, bezsilności, frustracji. Lepiej śpię i funkcjonuję, gdy sprawdzam wiadomości po śniadaniu, wyjściu z domu… jakoś łatwiej jest mi się z tym wszystkim zmierzyć.
 

Córka Magdy Gessler zakładała, że tłusty czwartek, jak co roku będzie dniem pełnym słodkości. Niestety. poranne informacje przyniosły gorycz.

Dziś miał być słodki dzień, święto cukierników… Niestety, pozostała sama gorycz. Trzymajcie się bracia i siostry zza wschodniej granicy. Jesteśmy z wami.

Margarita Iszczenko, protestujący w GdańskuUkraińska tiktokerka o sytuacji w kraju. "Mężczyźni po kolei są zabierani do wojska"

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Relacja na żywo

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Więcej o: