Doda to kreatywny Wodnik, a Dariusz Pachut spontaniczny Baran. Pasują do siebie? Sprawdziliśmy horoskop

Wodnik i Baran uchodzą za przeciwstawne znaki zodiaku. W ten sposób dobrali się m.in. Doda i Dariusz Pachut. Co o takiej relacji mówi horoskop?

Astrologia twierdzi, że dopasowanie między dwoma znakami zodiaku jest najlepsze, gdy łączą się ze sobą znaki zodiaku z tego samego żywiołu. Co jednak jeśli jest na odwrót? Wodnik to znak powietrza, zaś Baran należy do grupy ognia. Czy tak dobrana para ma szanse na zbudowanie trwałej relacji? W ten sposób dobrała się jedna z gorętszych par show-biznesu ostatnich miesięcy - Doda i Dariusz Pachut. Sprawdźmy horoskop partnerski dla Wodnika i Barana.

Zobacz wideo Doda o braku solidarności, Woźniak-Starak i konfliktach z gwiazdami

Doda to Wodnik, a Dariusz Pachut Baran. Pasują do siebie? 

Chociaż para Barana i Wodnika wydaje się na pierwszy rzut oka dość zróżnicowana, tak naprawdę mają wiele podobieństw i są w stanie stworzyć ekscytujące połączenie. Determinacja ognistego Barana i twórcza wizja powietrznego Wodnika łączy się w wybuchową mieszanką. Oboje mają różne perspektywy na świat, ale są zafascynowani sobą nawzajem. Wspólnie żartują, inspirują się i prowadzą interesujące dyskusje. Rutyna? W tym związku nie ma na to szans. Baran i Wodnik darzą się wzajemnym zaufaniem, często dzieląc się wszystkimi swoimi sekretami. Kobieta Wodnik i mężczyzna Baran żyją z dnia na dzień. Baran ma w sobie entuzjazm, który nigdy nie gaśnie, co imponuje Wodnikowi.

Wodnik i Baran. Co może ich poróżnić?

Co może być powodem poróżnień w związku między Baranem a Wodnikiem? Choć obydwoje cenią sobie wolność, inaczej interpretują jej definicję. Mogę sobie nawzajem przeszkadzać, jeśli jedno zacznie próbować "uwięzić" drugie. Baran może zachowywać się jak rozpieszczone dziecko, które pragnie mieć ludzi tylko dla siebie. Wodnik nigdy nie zrezygnuje zaś ze swojej swobodnej natury, co jeszcze bardziej może nasilić konflikt między nimi. Ta para kochanków może okazać się także dość brutalana - obydwoje będą szukać przygód i szczęścia poza związkiem, jeśli nie dostają pożądanych emocji. Na co dzień Wodnik i Baran mogą się często kłócić, ale paradoksalnie te spory przynoszą korzyść ich relacji. Osobą ustępującą jest zazwyczaj Wodnik. Pod koniec dnia oboje nadal szczerze kochają się za to, kim naprawdę są.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.