Te chińskie znaki zodiaku nie będą miały łatwo w 2022 r. A wszystko przez Rok Wodnego Tygrysa - tak głosi Mistrz Feng Shui

Chiński Nowy Rok przypada 1 lutego 2022 roku, a zgodnie z nim najbliższe dwanaście miesięcy będą Rokiem Wodnego Tygrysa. Mistrz Feng Shui zdradza, które znaki powinny z tego powodu w najbliższym czasie mieć się na baczności.

Więcej o astrologii przeczytasz na Gazeta.pl

Chiński zodiak, podobnie jak zachodni, składa się z 12 znaków, jednak tutaj przypisane są one nie do konkretnego miesiąca, ale do danego roku. Chiński rok 2022 rozpoczyna się 1 lutego, a wraz z nim kończymy Rok Bawołu i wchodzimy w Rok Tygrysa. A dokładnie, jak zaznacza Mistrz Feng Shui Jacek Kryg, Rok Wodnego Tygrysa. Ekspert w programie "Hej Poznań" podkreślił, że z punktu widzenia chińskiego horoskopu w 2022 roku nie ma konfliktu żywiołów, dlatego nie przewiduje się poważnych katastrof. Mogą jednak nastąpić pewne zmiany, niekoniecznie dobre dla kilku chińskich znaków.

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski, Wiktoria Gąsiewska, Adam ZdrójkowskiOni w tym roku nie mieli szczęścia w miłości. Doda hucznie świętowała rozwód

Horoskop Chiński 2022. Co oznacza Rok Wodnego Tygrysa?

Jacek Kryg zaznacza, że Rok Tygrysa wbrew pozorom nie oznacza niestety, że 2022 będzie sprzyjał tym, którzy się pod tym znakiem urodzili. Wpływ ma na to Jowisz, który jest w kontakcie z danym znakiem - w tym momencie jest nim właśnie Tygrys.

Jowisz niestety źle wpływa na zdrowie ludzi, dlatego mówi się, że te znaki będą cierpiały - mówi Kryg w rozmowie z "Hej Poznań".

Mistrz Feng Shui podkreśla, że należy wiedzieć, który znak jest naszym osobistym wrogiem. Według chińskiego kompasu Tygrys jest niszczycielem Małpy, dlatego ten rok dla Małp może być wyjątkowo trudny. Jacek Kryg wyjawił, że w polityce Małpą jest Mateusz Morawiecki, co może oznaczać, że w 2022 roku nastąpi zmiana premiera. Kolejnymi znakami, które mogą mieć pod górkę, są Wąż i Świnia, a bardzo uważać musi także Szczur. Jakich zagrożeń mogą się spodziewać?

Nie będą rozumieć, co się dzieje w tym roku i nie będą podejmować słusznych decyzji - wyjaśnia Mistrz Feng Shui.

Tak wyglądali członkowie rodziny królewskiej w wieku 40 latTak wyglądali członkowie rodziny królewskiej w wieku 40 lat

Nie wszystko jednak stracone, bo przed niepowodzeniami można się bronić specjalnym talizmanami. Jak wyjaśnia ekspert, każdy ze znaków ma "sekretnego przyjaciela".

Przyjacielem Tygrysa jest Świnia. Nosi się przy sobie w kieszeni lub w na przykład w formie breloczku różnego rodzaju talizmany, które mają chronić - mówi Jacek Kryg.

Ro Wodnego Tygrysa będzie także dla kilku niektórych wyjątkowo korzystny. Na szczęście mogą liczyć osoby spod znaku Koguta, Świni oraz Zająca.

Więcej o: