Znaki zodiaku, które nigdy nie wybaczają. Lepiej mieć się na baczności! Kto nie daje drugiej szansy?

Niektóre znaki zodiaku nie sprzyjają wybaczaniu. Osoby, które się pod nimi urodziły, długo trzymają urazę i niechętnie dają drugą szansę. Dlatego lepiej się im nie narażać!

Więcej ciekawostek na temat znaków zodiaku znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Niektórzy potrafią szybko wybaczyć każde potknięcie i ponownie zaufać osobie, która za nie odpowiadała. Jednak są takie znaki zodiaku, które zupełnie nie umieją wybaczać. Wystarczy raz je zawieźć, żeby na zawsze wylądować na czarnej liście. Druga szansa raczej nie wchodzi w grę. Warto mieć to na uwadze, zwłaszcza jeśli tworzymy z taką osobą bliską relację. O jakich znakach zodiaku mowa?

Zobacz wideo Doda chciała mieć dziecko z Majdanem? "Byłabym w stanie się poświęcić". Zjechała Emila

Skorpion - znak, który nigdy nie wybacza

Wystarczy drobiazg, żeby zrazić do siebie skorpiona raz na zawsze. Osoby spod tego znaku są naprawdę pamiętliwa. Nawet jeśli krzywdą nie jest duża, nigdy o niej nie zapomną. Będą pielęgnować urazę i planować zemstę. Zanim nadepniesz Skorpionowi na odcisk, zastanów się dwa razy. Możesz skończyć z poważnymi ukąszeniami!

Bliźnięta - choć otwarci, to nieskorzy do porozumienia

Bliźnięta zwykle są otwarte na dialog i rozmowne. Jeśli jednak wymiana zdań nie prowadzi do porozumienia, a ktoś na siłę próbuje przekonać je do swoich racji, nie odpuszczają. Taki konflikt zapamiętują na długo, a o dalszej przyjaźni nie może być mowy. Dlatego, jeśli chcesz udowodnić komuś spod znaku Bliźniąt, że się myli, upewnij się dwa razy, że to ty masz rację.

Agnieszka Woźniak-StarakStylowe wnętrza Agnieszki Woźniak-Starak to połączenie starego z nowym

Panna - wierzą, że zawsze mają rację

Cicha woda brzegi rwie - to przysłowie pasuje tu idealnie! Panny często uchodzą za troskliwe i wyrozumiałe. Ale ich opiekuńczość ma też drugą stronę - osoby spod tego znaku są przekonane, że zawsze mają rację. Kiedy ktoś je zrani, lub wejdzie z nimi w konflikt, pamiętają o tym już zawsze. Czasem nawet bardzo chcą wybaczyć, ale nie potrafią zapomnieć emocji, które towarzyszyły zranieniu.

Wodnik - najbardziej zamknięci w sobie

Osoby spod znaku Wodnika starają się unikać emocji - za wszelką cenę dystansują się od tego, co czują. Nie zawsze to jednak możliwe. A zawsze niezdrowe! Wodniki nie przed wszystkimi się otwierają. Jeśli wpuszczą kogoś do swojego serca i się sparzą, zapamiętają to na długo. Nie będą w stanie ponownie zaufać takiej osobie.

Mija 10 lat od śmierci Madzi z Sosnowca"Uwaga!". Ojciec Katarzyny W. powiedział, co dzieje się w więzieniu z jego córką

Więcej o: