Pełnia w Raku. Wiemy, jak się przygotować. Znany tiktoker przygotował tarota. Co mówią karty?

Przed nami pierwsza pełnia w 2022 roku. Wilczy Księżyc to czas oczyszczenia i zmian. Jak przygotować się na najbliższą noc? Przygotowaliśmy krótki poradnik, jak wykorzystać energię.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na Gazeta.pl

W nocy z 17 na 18 stycznia będziemy świadkami pierwszej pełni w tym roku. Wilczy Księżyc jest momentem na zidentyfikowanie przeszkód, które towarzyszyły nam w ostatnim czasie. Przygotowaliśmy poradnik, jak przygotować się na nadchodzącą noc.

Zobacz wideo Doda robi konkurs. Można pójść z nią na studniówkę lub randkę

Wilczy Księżyc ma ogromne znaczenie dla sfery duchowej. Będziemy musieli zmierzyć się z naszymi największymi lękami oraz zaufać pierwotnym instynktom. Podczas nadchodzącej pełni zawalczymy o wyższe dobro, a wzrastająca energia doprowadzi emocje do największych skrajności. 

Ogromna moc, jaką otrzymamy uwolni nas od dawnych uczuć, które już dawno powinniśmy zostawić za nami. Pełnia w Raku to czas na zmiany i oczyszczenie. Dziś warto manifestować marzenia i podejmować ważne decyzje, z którymi zwlekaliśmy od dłuższego czasu.

Rak łączy się z wilczym księżycem i tworzy barierę ochronną i pomoże wzmocnić relację z bliskimi. Styczeń jest miesiącem Koziorożca, który skupia uwagę na sprawach materialnych. Nadchodząca pełnia pozwoli obudzić zaniedbaną w ostatnim czasie sferę uczuciową. 

Nadchodzące zmiany odczuwaliśmy już cztery dni temu. Wszystko za sprawą planetoidy mocy - Plutona, która zbliżyła się do Księżyca. Ich spotkanie skierowało uwagę na potęgę lub bezsilność, a przez odczuwalną presję szukaliśmy ukojenia. 

Jak wykorzystać moc Wilczego Księżyca?

W dzisiejszych rytuałach warto skorzystać z żywiołu wody np. poświęcając czas na oczyszczającą kąpiel. Zapal święcę i skup się na intencjach. Niech twoje pragnienia staną się teraźniejszością, a zmartwienia odejdą wraz ze spływającą wodą. 

Warto także udać się na spacer lub wykonać inne aktywności fizycznej, lekką gimnastykę lub pływanie. Dzięki temu uwolnimy się od towarzyszącego w ostatnim czasie niepokoju i skupimy się na przyciąganiu dobrej energii. 

Na sam koniec użyj mocy i zapisz wszystkie przemyślenia na kartce, a następnie spal symbolicznie oczyszczając się z tego, co wywiera na tobie zły wpływ. Neptun pomoże w realizacji kreatywnych projektów, które chcesz dopiąć w nowym roku. Planeta poślę w naszą stronę swoją wibrację bezwarunkowej miłości, którą warto wykorzystać do manifestowania.

Co na temat pełni w Raku mówią karty? 

Negatywnie Optymistyczny postawił dla obserwatorów tarota. Rak jest wodnym znakiem rządzącym i mocno współpracującym z Księżycem. Według kart warto zdecydować, w którą stronę chcemy iść. Cały świat jest w naszych rękach. Powinniśmy odpuścić rzeczy, na które teraz nie mamy czasu i nie są potrzebne w życiu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.