Xavier Wiśniewski już rzucił studia. Wytrzymał kilka miesięcy. "Mogę się sam utrzymać"

Xavier Wiśniewski zrezygnował z dalszej edukacji i rzucił studia. Przy okazji zdradził, jakie ma plany na przyszłość.

Więcej informacji na temat aktualnych informacji ze świata show-biznesu przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Jakiś czas temu Xavier Wiśniewski wyznał, że z natury jest humanistą, dlatego po maturze na pewno nie wybierze żadnego kierunku technicznego. Jak zapowiedział, tak zrobił. Syn Michała Wiśniewskiego dostał się na dziennikarstwo i przez kilka miesięcy cieszył się studenckim życiem. Jak się jednak okazało, jego przygoda z wymarzonym kierunkiem nie trwała zbyt długo. 19-latek porzucił studia i ma już inne plany. 

Charlize Theron, Królewna Śnieżka i łowca, Viggo Mortensen, Władca pierścieni: Dwie wieżeKultowe sceny, w których aktorzy nie musieli grać. U Leonarda DiCaprio polała się krew

Zobacz wideo Najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego idzie w ślady ojca? To nagranie to hit

Xavier Wiśniewski nie widzi sensu studiowania. Woli zarabiać pieniądze

Podczas prowadzonej na żywo transmisji Xavier Wiśniewski ujawnił, że zrezygnował z uczelni. Zdaniem 19-latka studia nie są mu do niczego potrzebne. Oczywiście nie wyklucza, że w przyszłości może się to zmienić i wybierze inny kierunek, ale obecnie liczy się dla niego wolność i możliwość swobodnego dysponowania wolnym czasem.

Fajnie jest wcześnie całkiem wyjść z domu i żyć na własną rękę - wyjaśnił.

Co więcej, młody Wiśniewski podkreślił, że stawia teraz na niezależność. Stara się utrzymywać z własnych pieniędzy i sam opłaca czynsz za mieszkanie, w którym mieszka z siostrą.

W momencie, kiedy wiem, że mogę się sam utrzymać, kupić sobie jedzenie, paliwo i mieć na czynsz, to mogę mieszkać sam [...]. Mamy swoje mieszkanie, ale spłacamy to wszystko - powiedział.

Przy okazji zdradził, jak aktualnie zarabia na życie. Okazuje się, że podobnie jak wielu jego rówieśników pracuje w gastronomii. To jednak nie koniec. 19-latek powiedział, co jeszcze robi w wolnym czasie.

Będę współpracować z fundacjami, chcemy jeździć po szkołach, rozmawiać.

W kolejnych słowach nastolatek dodał, że pracują z tatą nad wspólnym utworem.

Już niedługo będę nagrywał numer z tatą. On już jest nagrany, ale jeszcze trochę trzeba nad nim popracować. Myślę, że będzie z tego bardzo fajny projekt.

Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać za niego kciuki i życzyć mu powodzenia.

Oliwia Bieniuk, Tomasz Malcolm, Xavier WiśniewskiMatura 2021. Dzieci gwiazd zdają egzamin dojrzałości. Kto jest wśród nich?

Więcej o: