Leksiu chciał targnąć się na swoje życie. Szokujący wywiad z Wardęgą

Leksiu zdecydował się przerwać milczenie i publicznie opowiedzieć o aferze ze swoim udziałem. Do sieci trafił fragment jego rozmowy z Sylwestrem Wardęgą. Zapowiada się naprawdę mocny wywiad.

Więcej informacji o znanych youtuberach przeczytasz na stronie Gazeta.pl 

Na początku stycznia 2022 roku do sieci trafiły szokujące doniesienia o skandalicznym zachowaniu jednego z członków słynnego Teamu X. Mowa o Krzysztofie Lekstanie. Wszystko wskazywało na to, że youtuber chciał nawiązać bliższe kontakty z nieletnimi dziewczynami. Jednak osoba, która nagłośniła całą sprawę, nie zrobiła tego w rzetelny sposób i pominęła kilka istotnych wątków, co w konsekwencji doprowadziło do tego, że internauci szybko wydali wyrok na Leksia i oskarżyli go o pedofilię. Sytuacji postanowił bliżej przyjrzeć się Sylwester Wardęga. Znany twórca internetowy podważył przedstawione wcześniej dowody i rzucił nowe światło na całą aferę. Do tej pory brakowało jedynie wypowiedzi samego zainteresowanego. To jednak uległo zmianie, ponieważ były członek Teamu X postanowił zabrać głos w tej sprawie.

Hugh GrantZamiast aktorem, mógł być sportowcem. Do dziś ma na ciele pamiątkę po "sportowych wojażach"

Zobacz wideo Wyciekły numery telefonu influencerów. Sylwester Wardęga ostrzega przed oszustami

Leksiu przerywa milczenie. Youtuber rozmawiał z Wardęgą 

Już niebawem na kanale Sylwestra Wardęgi pojawi się wywiad z Leksiem, w którym youtuber opowie jak, z jego perspektywy wyglądała sytuacja. Zapowiedź rozmowy, która właśnie pojawiła się w sieci, pokazuje, że zostały poruszone naprawdę trudne wątki.

Wydawało mi się wtedy, że ty możesz się targnąć nawet na swoje życie. Czy ty miałeś takie myśli, jak to wszystko wyciekło? - zapytał Wardęga.
Miałem takie myśli. Myślałem, że będę traktowany jak Trynkiewicz […] - zdradził Leksiu.

Z dalszej części rozmowy możemy dowiedzieć się, że dla Leksia oskarżenie o pedofilię było czymś gorszym niż postawienie mu zarzutu morderstwa.

Zobacz wideo Rozmowa Wardęgi z Leksiem. Padły mocne słowa

Wywiad z Leksiem został nagrany kilka dni temu. Będzie to kolejny odcinek w ramach serii "Psiakobus", polegającej na przeprowadzaniu rozmów z innymi youtuberami i jednoczesnym pomaganiu schroniskom. Jeszcze nie została podana konkretna data premiery. Z całą pewnością wielu internautów z niecierpliwością czeka na nowy film Wardęgi.

Leksiu, Sylwester WardęgaLeksiu odchodzi z Teamu X wstrzymuje działalność

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, skorzystaj z natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego. TUTAJ znajdziesz również przydatne numery telefonów, pod którymi dyżurują specjaliści, gotowi pomóc w kryzysowej sytuacji.

Więcej o: