Prime MMA. Bójka na konferencji, interweniowała ochrona. "Jesteś p****oloną hipokrytką, do mnie wyskocz!"

Już za kilka dni odbędzie się pierwsza gala Prime MMA. 13 stycznia byliśmy świadkami kolejnej konferencji. Najpierw Wiola Kotelecka wdała się w mocną wymianę zdań z Klaudią Kamińską, a następnie w bójkę z kuzynką przeciwniczki.

Więcej newsów ze świata gal freak fightowych przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

13 lutego odbyła się kolejna konferencja nowej gali Prime MMA. Influencerzy zajęli miejsca przy stole, gdzie doszło do mocnych wymian zdań. Z widowni postanowiła wstać bliska osoba jednej z zawodniczek. Doszło do bójki.

Zobacz wideo Wojtek Gola - człowiek z "Warsaw Shore", znany z Fame MMA. Co jeszcze powiedziały o nim gwiazdy?

W jednej z walk na gali 19 lutego zmierzą się Wiola Kotelecka oraz Klaudia Kamińska. Influencerki niegdyś współpracowały z Kamerzystą, ale aktualnie jest między nimi konflikt. Już na samym początku konferencji doszło do słownej przepychanki na temat miejsc pracy i życia prywatnego. Wiola Kotelecka postanowiła uderzyć w związek przeciwniczki i oskarżyć ją, że znęcała się psychicznie nad byłym partnerem.

Prime MMA. Kuzynka Klaudii Kamińskiej wdała się w bójkę podczas konferencji

Klaudia Kamińska uważa, że sprawa wygląda zupełnie inaczej. Skrytykowała bronienie chłopaka, który źle traktował kobietę w ciąży i nie zajmuje się dzieckiem. Nagle odezwała się kuzynka Klaudii. Oliwia postanowiła stanąć w obronie rodziny i zaproponowała pojedynek na gołe pięści.

Jesteś p****oloną hipokrytką, że bierzesz Klaudię, gdzie ona ile waży. To chodź do mnie wyskocz. Ja ci proponuje 15 minut na gołe pięści - zaczęła kuzynka Klaudii Kamińskiej.

Wiole Kotecka stanęła naprzeciwko Oliwii i powiedziała, że wyciąga wnioski na temat opieki nad dzieckiem i zakończonego związku kuzynki po wysłuchaniu tylko jednej strony. Dziewczyna wyznała, że zawsze będzie bronić rodziny i szarpnęła przyjaciółkę Kamerzysty za włosy, po czym doszło do bójki. Interweniować musiała ochrona.

Prime MMA, czyli kolejna odsłona coraz bardziej popularnych w Polsce freak-fight, odbędzie się już w najbliższy weekend, 19 lutego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.