Żenujący komentarz Malika Montany na temat Fagaty. "Obrzydliwy wujek z wesela"

Malik Montana w niesmaczny sposób skomentował film Fagaty. Komentujący szybko podsumowali rapera, pytając, czy przypadkiem nie pomyliły mu się opcje prywatny i publiczny w ustawieniach filmu.

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych influencerów przeczytasz na stronie Gazeta.pl 

Podczas drugiej gali High League odbyła się premiera kolejnego utworu Malika Montany. Singiel "Jetlag" wyprodukowany przez holenderskiego producenta SRNO, z gościnnym udziałem Brazylijki DaChoyce natychmiast stał się hitem. Piosenka w znanych serwisach muzycznych wygenerowała ponad milion wyświetleń w pierwsze 24 godziny. Ogromną popularnością cieszy się również na TikToku, gdzie fani rapera nagrywają do niej filmy. Do tego grona dołączyła również Fagata. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie komentarz, jaki pod jej adresem padł z ust Malika Montany. Internauci są zniesmaczeni i nie pozostawiają na nim suchej nitki.

Gwiazdy, które zakochały się na planie filmowym. Ich miłość rodziła się na oczach kamerByli w związkach, ale trafili razem na plan. Ich miłość zrodziła się na oczach kamer

Zobacz wideo Fagata opowiada o zabiegu powiększenia pośladków

Internauci komentują zachowanie Malika Montany: Ktoś tu jest bardzo odklejony od rzeczywistości

Malik Montana postanowił ocenić tiktoka, który Fagata nagrała do jego piosenki. Na filmie możemy zobaczyć, jak influencerka wygląda zarówno bez makijażu, jak i z nim. Dodatkowo gwiazda mediów społecznościowych pokazała posiniaczoną twarz po walce na High League.

Oj, oj, oj, Agatka, nawet i z obitym pyskiem seksowna jesteś, mordeczko. Aj, aj, aj! Więcej mi tego dajcie - skomentował raper klip zawodniczki High League.

Internauci natychmiast zareagowali na niesmaczny komentarz Malika Montany.

Malik ostatnio jest jak ten jeden obrzydliwy wujek z wesela.
Ale to niesmaczne. Ktoś tu jest bardzo odklejony od rzeczywistości.
Wyobraźcie sobie, że ktoś instaluje TikToka i to jest pierwszy film, który mu się wyświetla.
Chyba się pomylił i wstawił na publiczny zamiast na prywatny - napisali internauci w komentarzach pod filmem na TikToku.

Malik w podobnym tonie skomentował również filmy innych influencerek. Jednak komentarz skierowany w stronę Agaty Fąk wzbudził najwięcej kontrowersji wśród internautów. 

Marta i Paweł z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny spodziewają się dziecka!

Więcej o: