Wiemy, kim jest nowa partnerka "Oszusta z Tindera". Też żyje luksusowym życiem. Przypadek?

Podający się za dziedzica bajońskiej fortuny Shimon Hayut znany jest również jako "Oszust z Tindera". Mogłoby się wydawać, że gdy szokujący dokument na jego temat ujrzy światło dzienne, mężczyzna zapadnie się pod ziemię. Nic bardziej mylnego. Jakiś czas temu w mediach społecznościowych pochwalił się nowym związkiem. Kim jest Katherine Konlin?

Więcej newsów na temat "Oszusta z Tindera" znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Oszust z Tindera" jest jednym z najpopularniejszych dokumentów w historii Netfliksa. Jak mogliśmy dowiedzieć się na samym końcu filmu, samozwańczy "książę diamentów" został skazany za przestępstwa popełnione w Izraelu (oszustwo i kradzież). Za kratami spędził zaledwie pięć z 15 zasądzonych miesięcy. Wyszedł za dobre sprawowanie. Po tym, jak opuścił więzienie, próbował z innych kont działać na Tinderze. Potencjalnych partnerek szukał również na Instagramie, ale jego profile zostały zablokowane. Wszystko wskazuje jednak na to, że rzekomemu "miliarderowi" ponownie udało się uwieść kolejną kobietę. Co o niej wiemy?

Zobacz wideo Rozkochiwał, rozpieszczał i oszukiwał. Nowy dokument Netfliksa "Oszust z Tindera" wzbudza wielkie emocje [ZWIASTUN]

Nową partnerką "Oszusta z Tindera" jest izraelska modelka

Katherine Konlin ma 24 lata i pracuje dla prestiżowych agencji modelek. Piękna blondynka może pochwalić się imponującą karierą. Na swoim koncie ma okładki dla wielu znanych magazynów. Wzięła udział między innymi w sesjach zdjęciowych dla "Vogue Italy", "Vogue Japan", "L'Officiel Paris" i "Harper's Bazaar HongKong". Chodziła również w pokazach mody i wystąpiła w kampanii reklamowej marki Diesel.

 
 
 

Na Instagramie obserwuje ją obecnie 113 tysięcy osób. Patrząc na zdjęcia, które publikuje w mediach społecznościowych, można odnieść wrażenie, że modelka często przebywa w drogich hotelach, jada w wykwintnych restauracjach, lata prywatnym odrzutowcem i nosi markowe ubrania. 

 
 
 

Po premierze słynnego dokumentu 24-latka nie skomentowała jednak swojej relacji z głównym bohaterem opowieści. Jedyna informacja, jaka pojawiła się na temat ich związku, pochodzi z lipca 2021 roku. W jednym z wywiadów Kate Konlin krótko podsumowała znajomość z Shimonem Hayutem.

Nic przede mną nie ukrywał, ważne było dla niego, że od początku wiem o nim wszystko - powiedziała modelka izraelskiemu magazynowi "Mako". 

Co ciekawe, Katherine Konlin była jedyną osobą, którą na swym oficjalnym profilu obserwował Shimon Hayut.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.