"Hotel Paradise". Oto pierwsza uczestniczka piątej edycji. Piękna blondynka, która ma wyjątkowe zainteresowania

Już niedługo startuje piąta edycja "Hotelu Paradise". Jedną z uczestniczek, która zawalczy o główną nagrodę, jest Marika Worach. Poznajcie ją bliżej.

Więcej informacji na temat uczestników piątej edycji programu "Hotel Paradise" znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Na początku grudnia 2021 roku poznaliśmy zwyciężczynię czwartej edycji "Hotelu Paradise". Stacja TVN7 od początku emisji programu przyzwyczajała widzów, że nie muszą długo czekać na kolejne odcinki. I faktycznie, już 21 lutego wystartuje nowy sezon. Tymczasem w sieci pojawiły się informacje na temat pierwszej uczestniczki, która zamieszka w rajskim hotelu.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

"Hotel Paradise". Marika Worach nową uczestniczką randkowego show. Co o niej wiemy?

Marika Worach ma 22 lata i pochodzi z Torunia. O nowej uczestniczce "Hotelu Paradise" możemy powiedzieć, że jest kobietą wielu talentów. Piękna blondynka ukończyła studia w specjalności technika pojazdów mechanicznych. Jej największą pasją jest motoryzacja, uwielbia nowinki dotyczące motocykli i aut.

Na co dzień Marika prowadzi studio tatuażu. Jest również asystentką stomatologa i barmanką. Nowa uczestniczka piątej edycji randkowego show jest również wielką miłośniczką aktywności fizycznej. Od 16 lat tańczy, jeździ na rowerze, gra w piłkę nożną, czy w siatkówkę. Od niedawna poświęca również każdą wolną chwilę muzyce. Jej marzeniem jest tworzyć własne materiały.

Jak sama przyznaje, wyjątkowe zainteresowania ułatwiają kontakty z płcią przeciwną. Swobodnie czuje się w rozmowach o piłce nożnej i motoryzacji. Ponadto Marikę wyróżnia również optymistyczne podejście do życia. 22-latka uważa, że warto korzystać z każdej chwili i nie bać się miłości.

Marika od ponad roku jest singielką. W programie chce znaleźć prawdziwą miłość, a idealny partner powinien być połączeniem przyjaciela i kochanka, który da jej oparcie i poczucie bezpieczeństwa, nie odbierając przy tym swobody. Już niebawem przekonamy się, czy ktoś taki pojawi się w rajskim hotelu.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.