Fagata zaskoczyła swoją rywalkę podczas konferencji High League. Nie tylko pocałunek - padły mocne słowa

Podczas konferencji High League pomiędzy Lexy Chaplin i Fagatą doszło do zaskakującej sytuacji. Czegoś takiego z pewnością nikt się nie spodziewał.

Więcej informacji na temat nadchodzącej gali High League przeczytasz na stronie Gazeta.pl.  

Już za kilka dni fani mieszanych sztuk walki będą mieli okazję obejrzeć drugą galę federacji High League. Zanim jednak dojdzie do tego wydarzenia, pod koniec stycznia została zorganizowana ostatnia konferencja, podczas której spotkali się wszyscy zawodnicy, w tym również dwie najpopularniejsze influencerki, Lexy Chaplin i Agata Fąk. Okazuje się jednak, że to nie pytania o przygotowania do pojedynku czy zapowiedzi, kto będzie lepszy w oktagonie, pozostaną w pamięci widzów. Całe show skradło zachowanie Fagaty. Jej rywalka była w szoku.

Zobacz wideo Lexy Chaplin wyjawiła, dlaczego przyjęła propozycję walki na gali High League

High League. Fagata postanowiła zaskoczyć Lexy Chaplin

Tradycyjnie pod koniec wywiadów z zawodnikami podczas konferencji odbywają się tak zwane spotkania face to face. Również Lexy Chaplin i Fagata miały okazję po raz ostatni przed walką spojrzeć sobie głęboko w oczy. Nagle wydarzyła się sytuacja, której nikt się nie spodziewał. Agata Fąk pocałowała swoją rywalkę. Prowadzący oraz publiczność zgromadzona w warszawskim teatrze "Roma" byli zaskoczeni. Co na to Lexy?

Agata ma twarde usta - powiedziała Lexy Chaplin.

Po chwili wyjaśniła, co dokładnie miała na myśli.

Pierwszy raz pocałowała mnie osoba, która ma sztuczne usta i są twardsze, niż myślałam - dodała.

Słowa Lexy skłoniły prowadzącego do zapytania jej wprost, czy będzie w stanie "roztrzaskać usta" Fagaty podczas walki. Odpowiedź influencerki nie pozostawiła żadnych wątpliwości w tej kwestii.  

Fajnie by było - zdradziła Lexy.

To nie będzie pierwszy pojedynek w karierze Lexy Chaplin. W sierpniu 2021 roku przegrała przez decyzję sędziów z inną influencerką, Natalią Karczmarczyk. Dla Agaty Fąk nadchodząca walka będzie debiutem w oktagonie. Już wkrótce przekonamy się, która z nich zwycięży.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.