Kolejna metamorfoza Marty Linkiewicz. Celebrytka pochwaliła się nową fryzurą. "Fajna, fajna"

Marta Linkiewicz doszła do wniosku, że nadszedł czas na zmiany. Na Instagramie pochwaliła się nową, modną fryzurą.

Więcej informacji na temat znanych influencerów przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Marta Linkiewicz lubi eksperymentować z fryzurami i nie boi się zmian. W ciągu kilku lat przeszła liczne metamorfozy. Odważne koloryzacje, ostre cięcia, a nawet ogolenie się na łyso nie stanowiło dla niej żadnego problemu. Kilka dni temu na InstaStories zaprezentowała kolejną, zaskakującą fryzurą.

Wiktoria Sypucińska, Magdalena Pyznar, Eliza TrybałaPo dawnych uczestniczkach "Warsaw Shore" nie ma śladu. Kto przeszedł największą metamorfozę?

Zobacz wideo Marta Linkiewicz znowu zaszalała z fryzurą. Patocelebrytka ma na głowie... serduszka!

Nowy rok, nowa ona. Marta Linkiewicz postawiła na zmiany

Wszystko wskazuje na to, że krótkie, brązowe włosy znudziły się Marcie Linkiewicz. Pomimo zamiłowania do zmian od kilku miesięcy była wierna bardzo klasycznej fryzurze i nie eksperymentowała specjalnie z wyglądem.

Jednak wraz z nadejściem nowego roku influencerka doszła do wniosku, że czas najwyższy lekko zaszaleć i zaprezentować się w nowym odświeżonym wydaniu. Tym razem jednak Linkiewicz nie zdecydowała się na zmianę koloru czy długości włosów, a postawiła na modne warkoczyki. Efektami wizyty u fryzjera pochwaliła się oczywiście w mediach społecznościowych.

Fajna, fajna - podsumowała Marta zmianę fryzury. 

Marta LinkiewiczMarta Linkiewicz Screen: Instagram/@linkimaster

Wszystkie metamorfozy Marty Linkiewicz

Na początku kariery Marta Linkiewicz miała długie blond włosy.

 

Po czasie zaczęła eksperymentować z wizerunkiem. Pojawiły się przedłużane rzęsy, powiększone usta i różne fryzury. Największą zmianą, jaką przeszła na przestrzeni lat było drastyczne skrócenie włosów. 

 
 

Marta często decyduje się również na różne peruki. Jakiś czas temu zaprezentowała się w sięgających do ramion różowych włosach, a następnie pochwaliła się bardzo długimi, brązowymi włosami.

 
 

Zatem w przypadku Marty Linkiewicz nie będzie przesadą stwierdzenie, że kobieta zmienną jest.

 

'Hotel Paradise' Wiktoria ponownie jest singielką. Opowiedziała o powodach rozstania"Hotel Paradise" Wiktoria ponownie jest singielką. Opowiedziała o powodach rozstania

Więcej o: