Harry Styles zagra w Krakowie w 2022 roku. Znamy datę przełożonego koncertu trasy "Love On Tour"

Fani Harry'ego Stylesa mogą odetchnąć z ulgą. Artysta ponownie ogłosił międzynarodową trasę "Love On Tour", a na długiej liście państw znalazła się także Polska.

Więcej o nowościach muzycznych przeczytasz na Gazeta.pl

Pandemia pokrzyżowała wiele planów koncertowych, a trasa Harry'ego Stylesa nie była tu wyjątkiem. "Love On Tour" promująca wydaną pod koniec 2019 roku płytę "Fine Lines" miała rozpocząć się w kwietniu 2020 roku. Początkowo Styles miał zawitać w Polsce w maju 2020, później koncert przeniesiono na luty 2021, jednak wokaliście również wtedy nie udało się przyjechać do Krakowa. Autor "Watermelon Sugar" na szczęście nie daje za wygraną. Styles po raz trzeci ogłosił daty "Love On Tour" w Ameryce Łacińskiej i Europie, potwierdzając występ na Tauron Arenie.

Zobacz wideo Kulisy pierwszego koncertu Team X

Harry Styles w Krakowie 2022. Data i bilety

Koncert Harry'ego Stylesa w Polsce odbędzie się 18 lipca 2022 w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety zakupione w 2020 i 2021 roku zachowują ważność, a z racji tego, że poprzednio zostały wyprzedane, pula na koncert w 2022 może być bardzo ograniczona. Póki co na stronie Live Nation dostępne są jedynie bilety Platinum, których ceny wahają się od 865 do 2205 zł. Polscy fani już teraz dopytują o drugi koncert, ale jego organizacja raczej nie będzie możliwa, biorąc pod uwagę daty kolejnych zaplanowanych wydarzeń. Styles od 11 czerwca do 31 lipca zagra w sumie w 22 europejskich miastach.

Ogłoszona na 2022 rok trasa "Love On Tour" zawiera trzy nowe daty koncertów w Wielkiej Brytanii, a także cztery dodatkowe koncerty stadionowe w Europie, w tym na paryskiej Accor Arena. Wydarzenia odbędą się z udziałem gości specjalnych. W Wielkiej Brytanii Stylesowi towarzyszyć będzie Mitski, w Dublinie - Arlo Parks, a wybranych europejskich miastach, w tym w Krakowie, pojawi się Wolf Alice. Podczas trasy w Ameryce Łacińskiej, zaplanowanej od 20 listopada do 10 grudnia, gościem specjalnym będzie Koffee.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.