Friz żegna się z Ekipą. "Proszę państwa, ostatnie spojrzenie". Youtuber na pewien czas postanowił zniknąć z internetu

Friz rozpoczął realizację jednego ze swoich największych marzeń. Youtuber pożegnał się z fanami oraz domem Ekipy i zapowiedział, że w najbliższym czasie pojawi się mniej materiałów na jego kanale.

Więcej informacji na temat znanych influencerów przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Założyciel Ekipy wpadł na kolejny zaskakujący pomysł. Wraz z Jakubem Pateckim postanowił wyruszyć w trwającą 20 dni podróż po Afryce. Youtuber zamierza odwiedzić jej południowo-środkową część. Przygoda życia oficjalnie rozpoczęła się 19 stycznia 2022, a widok Friza żegnającego się z domem Ekipy z całą pewnością na długo pozostanie w pamięci jego fanów.

Anja Rubik, Magdalena Różczka, Meghan MarkleZbyt krótka klatka piersiowa, wystające dziąsła i za duże uszy. Oto kompleksy gwiazd

Zobacz wideo Friz zachwyca się lotniskiem w Helsinkach. Zdradził cel podróży

Friz doszedł do wniosku, iż pora na jakiś czas zapomnieć o tym, co dzieje się w domu Ekipy

O tym, że Friz i Patec zamierzają spędzić 20 dni w Afryce, fani dowiedzieli się na kilka dni przed oficjalnym rozpoczęciem ich przygody życia. Youtuberzy niemalże do samego końca utrzymywali w tajemnicy nowy projekt. Informacja o wyjeździe była dla wielu osób ogromnym zaskoczeniem. Szczegóły na temat podróży opublikowali w mediach społecznościowych 16 stycznia, a już trzy dni później wyruszyli w drogę.

W dniu wylotu Friz postanowił pokazać internautom, jak wyglądały jego ostatnie chwile w domu Ekipy. Przy okazji zdradził, jakie mają plany na najbliższy czas.

Proszę państwa, ostatnie spojrzenie na led [z napisem Ekipa - red.] i wyjeżdżamy z Patecem. Jesteśmy spakowani, więc będziemy pewnie coś wrzucać, ale niewiele, bo chcemy coś nagrywać i nie będzie się dużo tutaj pojawiać przez 20 dni. Za to będą mocne materiały. W takim razie widzimy się za parę dni […]. Na miejscu pewnie coś tam wam zdradzimy na InstaStories za kilka dni, jak będziemy mieć dostęp do sieci - wyjaśnił Friz.
 

Co Friz zabrał w podróż życia?

Kilka dni temu youtuber pochwalił się, że zadbał o każdy szczegół i dokładnie przygotował się do podróży. Friz zaopatrzył się w najpotrzebniejsze rzeczy, które pomogą mu bezpiecznie i komfortowo spędzić najbliższe tygodnie.

Zapasy mamy przygotowane. Buty z zakrytą kostką, bo w Afryce mogą być jakieś niebezpieczne zwierzaki. Lornetka, latarka, lampka czołowa i przetwornica oczywiście, żeby mieć prąd, bo z tym też będzie problem - powiedział Friz na InstaStories.

Życzymy mu udanej i bezpiecznej podróży.

Friz w subtelny sposób zdradza szczegóły 'Tajnego projektu'Friz podzielił się szokującym wyznaniem. Co sprawia mu przyjemność?

Więcej o: