Friz zdradził, co jest jedną z jego wielu pasji. Wiemy, co sprawia mu przyjemność. Będziecie zaskoczeni

Karol Wiśniewski to człowiek wielu zainteresowań. Idealnie wpisuje się w trendy w mediach społecznościowych, czyta książki i uczęszcza na kursy. Teraz pochwalił się kolejnym hobby.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Friz jest jednym z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Influencer doskonale wykorzystał pięć minut sławy, a teraz chwali się pomysłami na kolejne projekty. Na swoim koncie ma założenie dwóch rozpoznawalnych grup twórców internetowych - Ekipy oraz Genzie, a także nagranie płyty. Niebawem światło dzienne ujrzy jego debiutancki krążek. Co robi w przerwie od obowiązków?

Zobacz wideo Friz chwali się, że czytał dwie książki równocześnie. Opowiedział o wrażeniach

Mikołaj Roznerski, Adrianna Kalska, Marcelina ZawadzkaMikołaj Roznerski rozstał się z Adrianą Kalską. Przypominamy jego poprzednie związki

Friz jest niezwykle zapracowany, jednak stara się znaleźć jak najwięcej czasu na rozwijanie zainteresowań. Nie ukrywa, że czasem potrzebuje przerwy od mediów społecznościowych i "resetu". W wolnych chwilach czyta książki, z których może dowiedzieć się ciekawych rzeczy oraz robi kurs spadochronowy i na pilota śmigłowca.

Friz podzielił się ciekawostką na swój temat. Uwielbia się uczyć

Karol Wiśniewski ostatnio postanowił podzielić się kolejną ciekawostką na swój temat. Na Twitterze napisał, że uwielbia się uczyć. Uważa, że człowiek czuje się wspaniale, kiedy zaczyna coś rozumieć i z każdym dniem jest w tym coraz lepszy.

Uwielbiam się uczyć. Oczywiście wiadomo, że rzeczy, które mnie jarają, ale to naprawdę jedno z najlepszych uczuć, jak widzisz, że zaczynasz coś rozumieć i z każdym dniem jesteś w tym coraz lepszy - wyznał Friz.

FrizFriz pochwalił się, jak idą przygotowania do egzotycznej wyprawy

Najwięksi fani wiedzą, że Friz ukończył technikum chemiczne. Od zawsze interesowały go różnego rodzaju eksperymenty i stara się je przeplatać w swojej twórczości. Niestety, kiedyś nie był najlepszy w przyswajaniu wiedzy, dlatego zrezygnował z kariery naukowca. Mimo to chciałby dołożyć cegiełkę do dziedziny nauki i w przyszłości wesprzeć osoby, które rzeczywiście mają potencjał. 

Więcej o: